Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges a Golf 4 1.9 TDI...

Lehetséges a Golf 4 1.9 TDI nagy hangos krakkogása a rosszul beállított vezérlés miatt?

Figyelt kérdés

Mikor már megvettem a verdát, már akkor iszonyú hangos volt alapjáraton is a motor (hangosabb a kelleténél), a beltérbe is behallatszott/-ik, meg minden :)

Ami a lényeg, hogy azóta már sok kilómétert lementem vele, ha rátaposom, megy az autó, mint a fene, menettulajdonsága is megfelelő, egyedül a hangja iszonyú nagy.


Egyik hozzáértő a diagnosztikai VAG-COM programmal észrevett egy bizonyos értéket (ami nem tudom, hogy mi), ami 20-szorosa volt a megfelelő értéknek (azaz 20 volt 1 helyett) > s azt állapította meg belőle, hogy a vezérlés rosszul van beállítva, ugyanis a főtengely nekiütközik a szelepeknek és ebből ered az a krakkogó hang.


A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e, hogy ez a hiba (azaz a nagy hang) oka? (tehát ismételném, hogy így vettük az autót, menettulajdonságra nincs panasz) :)


Köszönöm segítségeteket! Minden tanácsot szívesen olvasok! :)


2016. máj. 3. 15:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tapasztalatodat kedves utolsó! :) Bevállalom a vezérlés cserét, egyszer úgy is ki kell cserélni! :P


Köszönöm a többieknek is a válaszokat. Amint lesz valami fejlemény, jelzek! :)

2016. máj. 3. 21:11
 12/12 anonim ***** válasza:
9%

hogy adta meg neked a sors, h dizel 4 es golfod legyen...nem szidlak, nem a te hibád h nem értesz hozzá az viszont igen, h nem hozzáértőkhöz viszed.

szerencsétlen autó.

egy vezérléscsere nem oldja meg a gondjaid megsúgom! Főleg ha ugyanígy teszik vissza mint most...feltéve ha azzal vna a baj.

2016. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!