Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet hogy lehet elérni egy...

Ilyet hogy lehet elérni egy benzines motornál?

Figyelt kérdés
Gondolom benzinturbó kell hozzá. Vegyünk példának egy Audi A3 1.8T-t, azzal meglehet csinálni? https://www.youtube.com/watch?v=A6Fi1y716rY

2016. ápr. 29. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
aztán minek akarsz te ilyet? de megsúgom nem kell hozzá feltöltött motor...
2016. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
A videón is benzinmotor van, úgy kell elérni, ahogy ott csinálják. ALS-szel ilyen szép, nagy lángcsóvákat lehet eregetni a kipufogóból.
2016. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Dugj petárdát a kipufogoba... értelme annyi van mitn a semmi, egy 100+ misis gépnél még megnézik az emberek, minden másnál meg a nevetséges kategoria lesz.
2016. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy mi a véleményetek róla, hanem azt,hogy hogyan lehet elérni...Nekem rohadtul tetszik. 1.6 16v opelban is meglehet csinálni?
2016. ápr. 29. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nemkellenek nagy lángcsóvák, csak pattogás :D
2016. ápr. 29. 20:56
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi nekem is bejön. Úgy tudom minden tompító meg ilyesmi nélküli kipufogó kell. Érdekes dolog egyébként még egy fítyóban is meg lehet csinálni szóval a te kocsiddal is.
2016. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Keress rá a gyakorin az Anti-Lag -ra vagy az ALS-re.


Turbós benzinmotorral meg lehet csinálni, akár egy szoftvermódosítással is.

2016. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm mindenkinek a választ! :D Ment a zöld kéz
2016. ápr. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!