Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crysler 300C-ről mit gondoltok...

Crysler 300C-ről mit gondoltok? Mennyire megbízható, jó autó?

Figyelt kérdés

Szeretnék ilyen autót venni.

Kíváncsi vagyok, ki, mit gondol róla.

Jelenleg egy 2005-ös Avensisem van és szeretném lecserélni, valami nagyobbra, újabbra.


Egy kollégám hívta fel a figyelmemet erre a Crysler modellre.


Végül is,hatalmas autó,igazi zászlóshajó.Akkora, mint egy Audi8/BMW 7.

Viszont, az ára a töredéke a prémium német bálnáknak.Ekkora autó, ennyi pénzért, szinte ajándék.



Persze, elég megosztó autó, sokan csúnyának tarják.


Meg, az amerikai márkák közül a Crysler a legelterjedtebb Európában, így az alkatrészekkel sem lenne probléma.



2016. ápr. 27. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ülj be egy 7-es BMW-be, aztán a 300C-be, el fogod magad sírni... de végül is az IFA még nagyobb...


Aztán egy megbízható Avensis-t cserélni egy amúgy sem megbízhatság hírében álló modellre... végül is...

2016. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Avensis elmúlt 10 éves,több, mint 200 ezer van benne.
2016. ápr. 27. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Az összes Avensis ilyen? Még a új is?


Amikor még ment a színesfém üzlet akkor a gettókba ilyen autókat láttam, volt ,hogy egy családba 2 is álldogált.


De olvastam, hogy a automata váltója szériahibás... Akkor inkább már egy Opel Vectra C szerintem. :)

2016. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Orfeus ***** válasza:
83%

A sok madár mondja össze vissz a dolgokat, de még a rongyos 2-3 milliót sem tudja kiadni egy kocsira, hanem 1000-es suzival durrogtatnak, és akkor itt akarját megmondani mi a különbség, mi megbízható mi nem.


Jelenleg népítéleten 11 emberből 2-en húzták le. Venni kell, ki kell próbálni. Egy barátom vett bő 3 éve, egy "kisebb" benzinest. Igen, ha cserélni kell egy automata váltót akkor az húzós.. De ha nem csak itthon keresel, akkor találsz. És biztos lehetsz benne, hogy amit ebbe cserélni kell, mindegy mi az, olcsóbb lesz mint a BMW vagy az AUDI alkatrész.


Én csak span véleményét tudom mondani. Sokat eszik 10-12 liter városban. De hiába írják, oltogatják akik nem tudnak jobbat venni egy leharcolt 1.3-as suzukinál... Erre felnéznek, ezzel lehet előzni, nem fog otthagyni. Van hibája, mert ez is autó ugyan úgy mint a német csodák... A BMW és az AUDI tűzre való. Ha már német akkor merci. A legmegbízhatatlanabb autók között van az AUDI és a BMW is, nem is értem hogy mernek egyesek írni olyat h ez meg az megbízhatatlan, csak mert valami kontár kommentjét elolvasták neten...


Nem írnék, ha nem lenne a környezetemben olyan ember akinek van, de biztos vagyok benne hogy nincs az a BMW vagy AUDI amire elcserélné a vasat span. Gyönyörű fekete sedan... Minden férfi szívét megdobogtatja. Akiét nem, az 3 kilóért akar venni visszatekert 4-500k km-es béjemvét mert az raj. Azt talán tudja tankolni, és ennyit kitud fizetni.

Ezt nem tudják megvenni, ezért van a fikázás.

2017. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
És a bölcs bagoly nem vette észre hogy egy másfél éves kérdéshez durrogott be? :D
2017. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Én is lenézem azt aki ma Magyarországon nem képes kiadni 2-3 milliót egy használati eszközre, vagy tanuljon vagy pedig ott az éjszaka vagy külföld.

Zsörtölődést félretéve, akartam venni Crysler-t és igen Swiftem van, mondjam azt, hogy csak Olaszországból éri meg normálisat szerezni? Mondjam!? KIMONDOM! Crysler típusú autót csak mediterrán országból szabad venni mert megeszi a rozsda és jobban mint a Swiftet ami dicsérendő negatív értelemben.

Ja meg amúgy csak nekem tűnt fel ,hogy nem jött szóba a hőn utált Swift ? Megint csak a hangulatkeltés megy.

2017. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Orfeus ***** válasza:
67%

Nem a lenézésről van szó, hanem arról, hogy lehurrognak egy olyan autót amit még képről sem láttak. Egyáltalán nem szívósabb egy Audi vagy BMW motor, főleg hogy Merci motorok sokkal szívósabbak, és ugye a dízeles 300C is Merci motorral van szerelve.


Felső-közép kategóriás autóról beszélünk, amit 2-3 millióért lehet venni. Nem értem mi baja van sok embernek... Nem csúnya autó, akinek igen, annak más az ízlése, ennyi.


Kopogó műanyag, igen... 2 millióért mit vársz? Tipikus Magyarok egyébként. Dögöljön meg a szomszéd lova is. Ha egy izmosabb autóról van szó, keressetek egy imprezás, akármilyen kérdést, a sok féltékeny kutya ott oltogatja. És persze mindenkinek van egy ismerőse akinek volt már ilyen olyan amolyan autója, vagy ő próbálta természetesen de úgy volt rossza hogy összerakták.


Ennek is megvan a hibája, ez sem tökéletes, sőt. A rohadás valós probléma, a fogyasztás horribilis, de egyébként kényelmes, és élvezhető utazóautó.


Lehet hogy csak nekem tetszik, és a környezetemben van róla jó tapasztalat, de semmivel nem költségesebb fenntartani stb mint egy ilyen kategóriás bmw-t. Számomra mindegyik bökő ugyan úgy néz ki kb, senki nem nézi meg, mert mindenhol van belőle... Ez ritka, esztétikus, szerintem teljesen korrekt.


Az egyik szomszéd vett most egy kombit, ezért írtam most, mert most lett aktuális annyira hogy utánanézzek egyébként. Neki rohad elég durván, egyébként nagyon egyenlőre oda van érte.

Majd egyszer én is veszek, ha kinőttük a Cuprát.

2018. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez épp olyan mint a Swift gyűlölet, mi családunk is átesett rajta, szemtanúja voltam, 3 autó mellé kellett egy pót-pót autó ha véletlen el kéne menni tejért és mind a 3 autó másnál lenne, nos Swiftre esett a választás mert olcsó volt és annyi volt belőle mint a szemét, állt a garázsba 3 évig, nem kellett semmikor senkinek soha, csak műszakira ment, én fogtam magam, mert lett jogsim, beültem és mentem, azóta csak röhögök ,hogy mennyire lenéztek még rokonságon belül is, hogy Suzukival járok, de annyira puritán, hogy már tetszik és 6 év alatt ( 5 év és 8 hónap ) alatt költöttünk összesen az autóra 140 ezret úgy, hogy meg lett csinálva a küszöb, meg ahol rozsda volt, és van egy jól szuperáló autóm.

Megértelek téged Orfeus :) ugyan azt érezzük csak más kategóriába.

2018. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orfeus ***** válasza:

Teljesen igazad van, a swift egy nagyon jó autó, tipikus japán megbízhatóság. Nekünk anno egy 1000-es swift volt mielőtt fater kiment dolgozni. Habár kb 3 havonta járt haza, akkor is még 2,5 évig ezzel az 1000-es mákdarálóval járt, és egyszer sem hagyta ott. Vett egy dizeles audit, mert ugye hosszú távon dízel kell, és a németeknél sok az audi. Átszámítva 2010-ben kb 2,5 millió volt az autó, korrekt papírokkal, szervízkönyvel, 180.000 km, alapfelszereltség.


Megvolt 4 évig, és mire eladtuk megvolt az utód ( volvo), az első dolgunk az volt hogy ünneplünk...


Ezekkel az autókkal az a baj hogy eleve magas a vételár, a fenntartás pedig horror. Egyszerűen kell hogy legyen 500k a kesztyűtartóban, hogy ki tudd pengetni a szervizt ha gáz van.


Hozzá kell tennem hogy a tárgyban említett autó sem különbözik ezektől! Drága az alkatrész, okosan kell venni azt is hozzá. És hát ugye ha benzineseket nézem nagyon sokat eszik.

De azért ennek komolyabb imidzse van mint egy vele egykorú bmw vagy audinak.


Szerintem.

2018. jan. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!