Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok, de...

Autó vásárlás előtt állok, de nem tudom eldönteni, hogy milyen "suv" legyen. Tudnátok segíteni? Az összeg, amit rá szánok, olyan 2 milla.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja ,még ami kimaradt:

olcsó fenntartás és kevés fogyasztás. :))

2016. ápr. 20. 21:12
 2/8 anonim ***** válasza:

Haha, msot ez komoly? SUV és olcsó fenntartás meg kis fogyasztás...


Nézz meg egy szett gumit vagy egy szett féktárcsát betétekkel. Meg fogyasztás is, dízelek is minimum 10 literrel mennek egy akkora kategoriában.

2016. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A diesel Duster elmegy 6-7 liter kozott es a gumikat leszamitva a fenntartasa sem dragabb, mint egy kissebb autonak.
2016. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


A feleségem erre akar rá beszélni,de nekem a fogyasztása kicsit sok.

2016. ápr. 20. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát úgy kb amik startból érdekesk ennél az autónál:

Dodge-szervíz drága-alkatrész drága-szinte sehol sincs szervíz hozzá.

Elég sok kilóméter.

Én Volkswagen Touareget vagy Volvo Xc90 et néznék a helyedben.

2016. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Dodge Nitro egy gépszörny. Dustert van használt 2 vagy 2.5 milka csokiért arra még nem hallottam panaszt. a Dodge elég rizikós.
2016. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aha... "olcsó fenntartás és kevés fogyasztás", és erre belinkelsz egy rengeteget zabáló drágán fenntartható amerikai fost.


Toyota vagy Suzuki tetszőleges hobbiterepjárója, ami belefér a két millába, és nem lesz vele sok bajod.

Igaz, nem 3-4 éves példény fog beleférni az árba, hanem egy "kicsit" öregebb, de a feltételeidnek megfelel.

2016. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 millát szánsz rá de a linken külföldi papírral 8000 euró, szóval egy suv min. 10 litert fog enni
2016. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!