Robogó most 55 kmh végsebességgel van, tiltásmentes cdi okozna többletet valamivel (nem kell sok 5-6 is bőven elég)?
Figyelt kérdés
Hali
jelenleg ennyi a vége,és ezt láttam a legolcsóbb megoldásnak a növelésére mert kb ez-az 55 utazónak kell ,és nem akarom maxon pörgetni,3e ft -ot megérne ,olyasmit mint kipufogó csere ,vagy flexelést nem akarok (integrált folytás ,katalizátoros)
2016. ápr. 20. 15:45
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!