Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvenc autómárkád?

Kedvenc autómárkád?

Figyelt kérdés
Számomra a Citroën!
2016. ápr. 18. 16:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok van, nem is nagyon tudok választani. Bár én inkább egyes modellekért vagyok oda, és nem kifejezetten egy márkáért. Viszont ha muszáj lenne egyet választanom, akkor a Volkswagent mondanám. Szerintem - főleg a mostani modellek - nagyon szépek, megfizethető áron kaphatóak, nem mellesleg a 2.0 TDI-s motorjuk talán az egyik legjobb a piacon. Alapjában véve is a német autók formatervezése tetszik a legjobban. A Mercedesek is nagyon tetszenek, de jelenleg nem telne rá, szóval nem ámítom magamat.


Megjegyezném még hogy az amerikai autók is piszkosul tetszenek. A Chevrolet, Ford, Jeep, Dodge stb.. Viszont ezen autók európai változata számomra sokkal silányabb mint az amerikai testvéreik.

2016. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem örök kedvenc a Moszkvics 412. Mai napig szeretettel gondolok rá! :
2016. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Saab
2016. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Audi.
2016. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást, de csak véleményt írtam. Tiszteletben tartom, ha valakinek tetszik a BMW. #2-es voltam.
2016. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nyugi 15 ös

Itt van pár gyökér aki mindenkit lepontoz hogy az ő eredményét ne veszélyeztesse senki


Engem is lepontoznak bármit írok:-D

2016. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 dirtboy ***** válasza:

ma 15:13


bitang nagy eredmény egyébként gyakorin xy helyezésen lenni.


én is megfigyeltem már hogy megy szinte mindenhol a lepontozás,főleg olyan kérdéseknél ahol személyes véleményeket kérdeznek.

le kell amúgy sz arni,nem számít semmit a pontozás,se a százalék,ha meg, valaki nem fogadja meg amiatt a tanácsot hát akkor így járt.

2016. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!