Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvenc autómárkád?

Kedvenc autómárkád?

Figyelt kérdés
Számomra a Citroën!
2016. ápr. 18. 16:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
25%

Hát ez nagyon jó kérdés...

Kiskoromban odavoltam a BMW-kért,mindig arról álmodoztam,hogy nekem is lesz ez. Csak aztán teltek-múltak az évek,és rá kellett jönnöm,hogy 10-ből 8 BMW tulaj beképzelt,gazdag hülyegyerek (tisztelet a kivételnek),ez meg picit visszavett az illúzióból. :D


Jelenleg talán azt mondanám,hogy a Lexus,prémiummárka,de nem annyira közkedvelt az ilyen sznobok körében. Valamint gyönyörű autókat gyártanak.

2016. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Nekem az Audi és a Volkswagen.

A BMW szerintem már nem a régi. Az E46 volt az utolsó jó hármasuk. Azóta nekem nem jön be a designjuk, és csak az M sorozatú autóik néznek ki jól.

2016. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Háát

Ha lenne lóvém akkor egy

maserati quattroporte-m lenne


De mivel a magyar valóság engem is magával ragad így egy 15 éves swiftem van:-D

...De én a suzukival is elégedett vagyok,szeretem:)

2016. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
49%

Na igen,a másik kedvenc nálam is a Suzuki :D

Szolid,aranyos kis autók,és abszolút megbízhatóak,nem is értem,miért fikázzák annyian.

Anyámnak van egy több mint 10 évez Wagon R-je,még soha semmi baj nem volt vele,nagyon szeretem azt az autót.

2016. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Úgy majdnem mindegy. Legyen benne nyolc henger, hat literes űrtartalommal, lehetőleg kilenc személyes kasznival, természetesen max négysebességes hidraulikus automata váltóval. Lehet Dodge, GMC, FORD,vagy hasonló, csak röfögjön..


nos ebből az álomból a négysebességes automata váltó már megvan, a többire gyúrok..addig is megvagyok az 1.5 ös automata szwiftemmel...

2016. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Beviz Elek ***** válasza:
2000 előtti Nissan
2016. ápr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mazda
2016. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nissan 200sx s14a :)
2016. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dirtboy ***** válasza:
39%

nekem csak elérhetetlen van,a lamborghini.

gallardo,murcielago,aventador,hurracan ezek szerintem mind nagyon eltalált kinézetű autók,az elementoval meg durva hogy milyen kis súlyt össze tudtak hozni.


amolyan kisebb márkák közül egyikért sem rajongok,nincs köztük kedvencem.

2016. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Volvo.
2016. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!