Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Csaknoriszka31 kérdése:

Mi a véleményetek a Suzuki Swift típusú autókról?

Figyelt kérdés
A régebbi kiadásokra gondolok kb. 2000.
2016. ápr. 15. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olcsón fenntartható, megbízható szerkezet. Hátránya a zajszigetelése (szélzaj, menetzaj) és a futóműve, de vállalható.
2016. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Alacsony sebesség mellett keveset fogyaszt, olcsó a fenntartása, karbantartásra viszonylag igénytelen, mondhatni strapabíró. Azonban nem túl biztonságos, egy kisebb koccanás is komoly sebet tud ütni rajta. Pár hónapja belém szaladt egy hátulról és a Swiftnek az eleje mintha kartonból lett volna úgy felgyűrődött. Nekem meg kb. csak a festék kopott le. Formára szerintem nagyon fantáziátlanok. Kemény, kopogós anyagok az utastérben. Ha hajtuk magasabb tempó mellett, a benzinmotorok elkezdenek fogyasztani rendesen. Amúgy meg egész jó állapotú Swifteket lehet kapni használtan, poton pénzekért.
2016. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2000 vagy autáni darabot keress. Utolso pár évben volt egy átdolgozás.
2016. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Magyar átlagfizuból még mindig a legreálisabb választás .Olcsó ,könnyen fenntartható ,alkatrész annyi van hozzá mint a szemét,nagyon megbízható szerkezet és nem fogyaszt sokat,nem terheli a pénztárcát. Persze aki többnek akar látszani ,mint ami ,és villantani akar a szomszédja előtt ,az felejtse gyorsan el.
2016. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Fél éve egy 5 ajtós 1.3-as, 2000 évjáratú Swift-et vezetek, nem bántam meg a vásárlást. Voltak (és vannak) hibái, kellett rá költeni rendesen, de nagyon szeretem. Ebben közrejátszik, hogy az első autóm és nincs összehasonlítási alapom, esetleg csak a busszal, aminél egy kispolski is jobb, már ha beindul.

Mindig ezt olvasom: papírból van az autó. De most mire veszed? Összetörni vagy közlekedni? Na ugye. Keveset fogyaszt, ha odalépek neki, megy. A kezdeti problémákat kivéve legyen 40 fok meleg, -15 fok hideg, mindig indul. Ha éppen olyanon van, a menetzaj is elviselhető, lehetne halkabb, de így sem rossz. Az olcsó az alkatrész mondatot azért zárojelbe tenném. Van ami olcsó, de az olyan is. Általában azért jól megkérik egyes alaktrészek árát.

PCV szelep (az olajgőzt vezeti vissza) 8000 Ft, elektromos ablakhoz kapcsoló: 6000 Ft, bontott motorháztető 25.000 Ft, (gyári 50.000), injektor 30-50E stb. Nyilván vannak alkatrészek amik elég olcsóan megkaphatók, a lég, olaj és benzinszűrő filléres tételek, de azért többségében el szoktam ájulni az árakon.

2016. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előzőekhez, nagyon szépen össze foglalták a lényeget. Én is már a 4. Swiftemet hajtom, Sosem hagyott cserben.
2016. ápr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Hasonló árkategóriájú és fenntartási autókat tudnátok mondani, nagyon megköszönném. :)
2016. ápr. 16. 08:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek Swiftje van, még sosem panaszkodott rá. Pedig mifelénk is elég sokat látni. Iszonyatosan strapabíró, megbízható autó.
2016. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Árkategóriában lehet hasonló, de mondjuk évjáratban nem. Ha évjáratban is hasonló, akkor az nagyon le van lakva.
2016. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2016. ápr. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!