Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 éves autónál reális ez az ár?

6 éves autónál reális ez az ár?

Figyelt kérdés

Fiat Grande Punto 1.3 jtd 138.000km, 1.250.000Ft

Ez reális ár, vagy a kereskedés hallgat el valamit, rossz az autó?

Elvileg vezetett szervizkönyves.



2016. ápr. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha kereskedés, akkor a pontot se hidd el a leírás végén, kereskedésbe soha nem vennék kocsit. Próbálj meg magánszemélyt nézni.

Én egy megtörtént eseménnyel venném el a kedved.

Most hogy hazudnak 1 dolog ezt mindenki tudja, mi haverommal elmentünk megnézni egy BMW-t. Amint felrakták a netre mentünk is, leírásba 240.000 Km volt a helyszínen pedig 340.000 volt a kocsiba, nem volt még idejük visszatekerni se ... :D

Én átnézetném mindenképp.

2016. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élapottol függ nagyon a dolog, enyiért angoyn jo állapotu kéen h legyen.
2016. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy magánszemély hirdetéseiből ítélve lelakott autókat árulnak. Múltkor is néztünk egyet, képen jól nézett ki, meg a középkonzolt fényképezte le, de egy lelakott olajfolyós autóról volt szó.
2016. ápr. 13. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon ritka, hogy egy kereskedésből olyan autót tudsz venni, amit az adott árért elvársz. Nekem gyanús, hogy a legolcsóbbak közt van ott, és azt is el tudom képzelni, hogy nem is egy fapados, hanem akár jól felszerelt példányról van szó. Meg kell határozni egy köztes árat az azonos évjáratú, és felszereltségű autók közül, érdemesebb azokat kiszűrni. Akkor a legjobb, ha főleg magánszemélyek árulják.


Azt is nézd meg, hogy a benzines Grande Puntok 6 évesen mennyibe kerülnek. Nem ismerem konkrétan az 1.3-as JTD motorokat, de ha olcsóbbak, mint a benzinesek akkor ott érezhető, hogy nem jó választás a dízel.

2016. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb árában van.
2020. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!