Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbra húz az autó (Peugeot...

Jobbra húz az autó (Peugeot Partner) futómű beállítás után is. Ötlet?

Figyelt kérdés
Jobbra húz az autó. Voltam lézeres futóműbeállításon(minden rendben találtak) és az első kereket megcseréltem a hátsóval. A jelenség nem szűnt meg. Nincs valami ötletetek rá? Előre is köszönöm !
2016. ápr. 13. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Fel emelve nem fog a fék? A gumik állapota is döntő lehet. Mikor lett gumi cserélve? És milyen mintája van a guminak?

[link]

Nekem mikor ilyen mintájú volt ezzel félre húzott. Vagy esetleg még az irányítókart , megmozgatni erősen a gömbcsuklóknál. Mert ha szorul akkor is lehet.

2016. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megemelem, megnézem a féket. Első hátsó gumi különböző mintájú, amikor megcseréltem nem változott semmi.
2016. ápr. 13. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy tengelyen felni ET száma azonos? Mert ez is okoz félre húzást,mindegy mely tengelyen eltérő.Ezen kívül a gumi valamely méretében eltérés,szálszakadás,vagy bármilyen gumi hiba.Hiába cserélgeted ezeknél a hibáknál előre-hátra,ha egynél fenn áll valamelyik akkor is húzni fog.Lengőkar deformáció, lengőkar szilent,gőmmbfej hibánál u.ez van.A beállítási értékek jók és a hiba marad.
2016. ápr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Torony+ kerék csapágyakat kifelejtettem.A keréknél a kopott csapágyháznál, nincs csapágy hibára utaló hang.
2016. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen, mikor kb. 0-ra fogyott a gumi.
2016. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Melyik széria? Nekünk a 2012-es tepee vel is hasonló a helyzet, meg darálja a hátsó gumit. A gond az hogy gyárilag sz@r a hátsóhíd (ferde) viszont garanciában nem cserélik, mert elvileg jók a futómű értékei, illetve nem állítható.
2016. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Peugeot betegség az a hátsó híd, enm csak a Partner-nél.
2016. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Raktunk fel négy új gumit, felniket átpakoltuk. Jelenség ugyan az. A két szerelő is a hátsó hídra gyanakszik, úgyhogy az lesz a következő lépés. 1998-as a Partner
2016. ápr. 21. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!