Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f 1.7td motor...

Opel astra f 1.7td motor felújítás sok ba van?

Figyelt kérdés
Ugy értem dugattyú meg gyűrűk meg összes tömítés

2016. ápr. 10. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak gyűrűzés 50 körül.

Felújítás 200-tól

2016. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bontoból 50 ért kapsz motor meg fele ennyiböl emgvan a papirozás :D
2016. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt egy 1.7szívóD Opelem, amit kölcsön adtam és kifingatták a motorját. 1,7 Isuzu blokkot adagolóval, hengerfejjel 140 000-ért akartak adni a bontósok, csak a fűzött blokkot adták volna valami 80-90 000-ért :D


Olcsóbban vettem egy osztrák TD F Astrát, mint amennyiért a motort adták volna a bontóban... :D

2016. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felújítás drága. Ha mindent te csinálsz rajta, a gépmunkán kívül, akkor is 300e Ft körül mozognak a költségek. Mint írták, egy bontott motor, vagy egy kmpl. autó megvásárlása külföldről, leellenőrizhető km-rel sokkal olcsóbb.
2016. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Multkor láttam osztrák oldalon 200 euróért is f astrát 1,7 td-vel. Működő motorral, én vennék használtan egy iylen autót, és lenne csomó pótalkatrészed amit el is athatnál plus saját magadnak is jó lenne.
2016. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!