Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó aksi töltéséhez milyen...

Autó aksi töltéséhez milyen jó, de nem drága, töltőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb autósboltban 8-10 között lehet válogatni sokféle közül, lehet olcsóbban is, de azok azért nem épp a minőségi termékek. Bár kérdés mennyire akarsz komolyat, mert vannak drágább és komolyabb darabok jóval, de otthoni használatra felesleges.
2016. ápr. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a lidl-s tökéletes. 3 éve egyszer tölen ällt az autó 1,5 hónapot, nem akart indítani, akkor azt hittem vége az akksinak mert az autóval kaptam használtan. Ráraktam ezt a töltőt 3 nap alatt feltöltötte, 1 hétig még rajtamaradt a regeneráló funkcióval és idén dobtam ki az akksit 1 hónapja. Szóval amíg a generátorod meg az akksi egészséges, addig arra az 1-1 alkalomra jó ez a 18 eurós darab, ha meg már többsz9r kell rátenni akko lassan esedékes az akkucsere. (nekem mondjuk sosem gyengélkedett, hanem 1 hónap állás után teljesen elpusztult)
2016. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tölen = télen
2016. ápr. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lidl-s jó,évek óta használom.De csak ősszel szokott lenni.
2016. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, a LIDI-s az nagyon jó és piszok jó árban van, de azt tényleg csak akkor árulják amikor "kell" vagyis amikor bejön a hideg évszak. Én egyébként "barkácsáruházi" töltőt használok, talán 5000 Ft volt, nem túl intelligens, oda kell rá figyelni, de használható, még a motorom akksiját is jó kondiban tartja, ötödik éves és hibátlanul indít, pedig a motorakksik rövidebb életűek mint az autóké. Az a legfontosabb, hogy legyen mellé egy multimétered és néha ellenőrizd a töltőfeszültséget, mert azt nem mutatja csak a töltőáramot, és ha az a 14,4 Voltot elérte akkor ki kell kapcsolni az akksi nagyjából fel van töltve. Nem 100%-osan, mert nagyon finom szabályozásra nem képes és nem lehet rajtahagyni az akksin mint a csepptöltőket, de teljesen jól használhatóra hozza fel az akksit.
2016. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Otthoni használatra kellene, nem kell a túl komoly és drága darab, valami olcsóbba max 8-15 ezer között.
2016. ápr. 10. 09:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak annyira sokféle van, hogy nem tudom melyik felelne meg nekem. 12V-os autó aksi hoz kellen
2016. ápr. 10. 09:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg jó lenne ha olyan lenne ami lekapcsolja a töltést, és megáll a töltés ha 14,4 Voltos feszültséget érzékel. Szóval nyugodtan ott lehet hagyni rajta az akut töltődni és nem kell aggódni vele a túltöltés miatt. Ha ezt tudná jó lenne.
2016. ápr. 10. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
15 ezerért már biztos hogy van olyan, az Auchanban én láttam olyat, az processzoros vezérlésű.
2016. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!