Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota corolla vs volkswagen...

Toyota corolla vs volkswagen jetta tdi melyik a jobb ES! Miert? Miben? 2012-es evjaratrol beszeljunk!

Figyelt kérdés

#autó #Toyota Corolla #volkswagen jetta tdi
2016. ápr. 7. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább az dönt itt melyik tetszik, feltéve hogy a TDI maszlag meg a " botrány " nem érdekel.
2016. ápr. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Totál egyformán megbízhatóak, a tdi botrányt is az emberek 99,99%-a leszarja, elvégre attól nem fog se többet fogyasztani az autó, se hamarabb elromlani, hogy papíron kevesebb káros anyag jött ki belőle, mint valójába, különben is utána kiderült, az összes trükközött, szóval olymind1. Ha mind2 2012es, én a jettát venném, mert jobban tetszik, corollából csak a 2014 utáni jön be nekem, ez a békalámpás nem igazán.
2016. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BiTOPro97 ***** válasza:

2012-as Toyota Corolla jó autó, bár kemény műanyagos; a Volkswagen Jetta már megint úgy ahogy van elcseszett.

És ezt személyesen is kipróbáltam. Jetta el is lett adva három hónap után a francba.

2016. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Négy év körüli autóból csakis Toyotát vennék.
2016. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!