Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudok ilyen "csattogós"...

Hogy tudok ilyen "csattogós" hangot varázsolni a 600-as XT-nek?

Figyelt kérdés

Jó ideje nyomon követem a videóst és ennek a Nudának valami álom hangja van...

[link]


Az, hogy a +300ccm-nek lenne-e köze, hát számottevő biztosan nem, mert volt 2 faluval odébb egy srác, aki a 250ccm kis Honda 4T endurojára szerkesztett simson kipufogóból rá kipufogót és megmerem kockáztatni, hogy a Nudánál is nagyobb hangja volt.

Mikor láttam menet közben, bekönnyeztem, a hideg kirázott. :)

Nekem nagyon bejönnek ezek a hangok. :) Ezért szeretnék valahogy én is a nem rég vásárolt XT-mre ilyen hangot. :)


Bunkó - lekezelő és nem ide illő válaszokat negatívan értékelem.


Bátor vagyok. Nem félek a rendőröktől, tehát ezeket a köröket ne fussuk le. Kérem.



2016. ápr. 5. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Így van, a teljes rendszer az a hengertől számítva van.

Maga a cső a hangon nem sokat változtat, mondhatni semmit.

Mindig, amikor motorozok, megy a kamera, de mint írtam, baromi retek hangja van felvételen, hiába használok profi kamerát (talán mert a szélzajcsökkentés be van kapcsolva, és valamiért ezt a hangot is szűri. Majd megpróbálom szűrő nélkül). Pénteken viszem 12ezres szervizbe, de már most is több mint 12 200 van benne és a szerviz is 100 km-re van, szóval péntekig pihentetem a motorozást. Utána majd megkérem haveromat, hogy kamerázzon az út szélén állva, hátha úgy sikerül értelmes hangot felvenni (magát a moci hangját én is feltudom venni, de a durrogáshoz terhelés alatt kell lennie. Pontosabban ha üresben rángatom a gázt sokkal ritkábban és kisebbet durran.).

2016. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igaz-igaz!


Rendben van. Naponta többször ránézek az oldalra a videó reményében. ;) Hajrá, és köszönöm!

2016. ápr. 12. 20:16
 13/14 anonim ***** válasza:

Ma (azaz tegnap, mert már elmúlt éjfél:) ) muszáj volt motorral mennem melóba és este hazajövet gondoltam csinálok egy kis ízelítőt. Persze a bukómon lévő kamera lemerült, de ha már félreálltam "bohóckodni" gondoltam telefonnal csinálok egy kis videót. Elég retek a minősége, de egy kis látnivaló van rajta:)

https://www.youtube.com/watch?v=yhEEAeoH9bU&feature=youtu.be

2016. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bőven jó a minősége. :)


Érdekes kipufogód van, ez milyen?

Nagyon jól néz ki a mocid. :)

Biztos örültek neked, hogy játszasz éjjel. :D


Úgy hallom, hogy meg van benne a potenciál, hogy olyan hangot adjon ki, amilyen az én álmom is.


Talán bunkósság már kérnem tőle, de talán ezzel nem csak nekem segítesz, hanem azoknak is, akik majd megnézik a videóidat. Csinálsz majd olyant, is amikor megkéred a haverodat, hogy vegyen fel? :)


Van kettő olyan videó, ami nagyon szépen demonstrálja azt a hangot, amit el akarok érni.

Ez az egyik: [link]

Ez pedig a 2.: [link]

A 2.-nál azaz a hang, amikor 2.-ba vált. *.*

2016. ápr. 14. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!