Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki sepia 1996 os valaki...

Suzuki sepia 1996 os valaki valamit tud róla tipushibák miket nézzek meg vásárlás elött?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 14:14
 1/5 master22 válasza:
Jó kis robogó, egy ismerösömnek van ilyen. Sokat eszik 5-6Liter körül annyi gond van vele.
2016. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jólvan mindenesetre vettem egy ien robeszt. Majd irom a telitankal való menetet mennyit eszik kb de persze attol is függ hogy húzod e neki üveghang 50el, én max kb 35-40 el megyek vele (ez a terv ,boltba rohangálni) . Szerintem amugy Max 4 et ehet de3-3fél lenne a reális egy ien kis Robinak..majd kiderül
2016. ápr. 3. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Megbízható kis gép.
2016. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig Nagyon megvagyok vele elégedve 5-6litel szerintem az inkább 3 indul jön megy teszi a dolgát szépen:)
2016. ápr. 4. 13:15
 5/5 Vida Sándor ***** válasza:

2,5 literrel jártam vele, 50 volt az utazó, de ha kellett 60-65 is ment.

Ékszíj: legyen meg a 16,5 mm szélesség, ha kell venni, akkor taiwanit ne.

Olaj mindig legyen.

8000 egy henger hozzá dugattyúval, gyűrűvel együtt.

Gyújtás alapból a kábelekre vigyázni, közel van a kipöfögő.

Nekem egyenlőre darabokban van, össze kellene rakni, kb 30000 km-t mentem vele. Azzal jártam dolgozni. CA1EA

2016. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!