Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Családi-egyterű-vásárlás...

Családi-egyterű-vásárlás előtt állunk. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

3 kisgyerek, tehát 3 gyerekülés. Sokszor kellene 6 személy is utazna. Ilyenkor is jó lenne tágasabb csomagtér. Ezért esett ki a zafira a választásunkból. Tübbször városi használat, de néha hosszú távú auótás is. fogyasztás fontos.

Ár: 1,5 millióba mindenképpen bele kell férnie.


2016. ápr. 1. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Partner van. Kiváló családi autó, de 5 személyes. A FIAT Multipla, azt hiszem 6 személyes.
2016. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Irok pár olyat ami kevésbé ismert de jók lehetnek Fiat multipla, de dizelbe venném csak, vagy toyota preiva. Nem tudom mennyire ragaszkodik az ismert autokhoz de sharan vagy ford galaxy és a seat alhambra is jó lehet, de ezek nagyon hasonló autók, szerintem a seatból lehet a legjobb állapotúakat kifogni. Egyébként a fiat azért lenne jó mert olcsóbban kijönne maradna tartalék, a toyota Preiva viszont elég megnézni 10 évvel fiatalabbnak néz ki mint akár a galaxy, sharan, vagy akármelyik egyterű. Még a hátsó üléssoron is van némi hely és csomagtér, hátránya hogy 1,5 millió épp hogy elég rá.

Még ott Voyager a chryslertől, de azt nem javasolnám, hiába nagy, meg kényelmes, meg amerikai, de megszűnt a cég magyarországon létezni, plusz tudnak problémásak lenni azok az autók, de mondjuk ennyi pénzért az is kijönne.

Opel zafira szóba jöhet, de én nem vagyok oda érte, plusz a hátsó üléssor ahogy mondják jelzés értékű :)

A lényeg a fiatnál figyelni kell a rozsdára, az ismertebb márkáknál sok a lelakott darab, na és az említett toyota. Ha egy fél millióval több lenne a keret álmai autójába ülne ! De így se lehetetlen találni a megadott összegből :) !

2016. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Iegy szép darab, érdemes megnézni, hogy a házsó üléssoron is van hely, plusz nem ilyen pótülések vannak, hanem kényelmes , nagy "fotelek".

[link]


itt egy 1,5 millió ft-os darab

[link]

2016. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát a 1,5 millió is épp-épp. Még örülnék, ha ebből az átírás esetleg még téli gumi kijönne. Nagyobba összegűbe nem merünk belevágni. Kocsi csere viszont mostmár sürgősen kellene.

Láttam ismerősömtől Lancia egyterűt. Bár csak futólag néztem meg, nagyon tágasnak tűnt. Arról esetleg van véleménye?

2016. ápr. 1. 10:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Szépek!
2016. ápr. 1. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ford S-Max?
2016. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
citroen grand c4 picasso
2016. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!