Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éves, ferdehátú, benzines...

10 éves, ferdehátú, benzines autót keresek! Tippek?

Figyelt kérdés
Golf V-re gondoltam, sok azt mondják ár/értékben nem a legjobb, így ennek fejében várok egyéb ötleteket. Astra H kizárva, rosszul vagyok tőle. Minden egyéb értelmes ötletet meghallgatok. Köszönöm szépen!

2016. márc. 29. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Ford Focus, Mazda 3? Ezek nem rossz autók, megbízhatóak, a fenntartási költsége sem veszes.
2016. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
Mazda 3 oké, az teljesen jó, de a Focus-t felejtsd el. Ami még szóba jöhet: Honda Civic/Jazz, Toyota Corolla. A Golf is jó. Ami elég megosztó autó, de jó az a Mercedes A osztály, magasabb üléspozíció, így kényelmesebb a ki-be szállás. 150-es szívóval teljesen megbízható, bár egy kicsit sokat eszik.
2016. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Én még egy Swiftet is bevállalnék, ha az olcsó fenntarthatóság is lényeg.
2016. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Nekem Golf 5 lett a vége, ugyanezek voltak a kritériumaim. Nagyon jó autó. Ami még szóba jött, az a Ford Focus(nincs vele semmi baj, van a családban, nyugodtan meg lehet venni, az elmúlt 10 évben nem volt semmi baja), Seat Leon, ami a Golf párja, a H Astra belseje nekem nem tetszett, és Audi A3.


Tényleg nem olcsó a Golf és az A3, cserébe viszont nagyon jól tartja az árát. Drágábban kapsz egy 12 éves Golfot, mint egy 4 éves Opel Corsát.

2016. márc. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Huszonéves srác vagyok, megyeszékhelyen dolgozom, nem vagyok nagy autóhomo csak egy normális autót keresek városon belüli szaladgálásra. (Ha nagyobb táv van elkérem apám Passatját)
2016. márc. 29. 17:31
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Ha Golf méretű autót veszel nagyobb távra se kell elkérned a Passat-ot, ezek a mai kompaktok is jól bírják a pályázást. Ha Golf, akkor az 1.6-os 101 lóerőst ajánlom ez egy nagyon megbízható 8 szelepes motor. Viszont alapjába véve a Golfnál olcsóbban juthatsz hozzá a SEAT Leonhoz, amit ugyanilyen 1.6-os motorral megkapsz valamivel olcsóbban. Én jobban is szeretem a Leon futóművét, valahogy sportosabban veszi a kanyarokat.


Mást azért nem nagyon ajánlgatok a Golfon meg Leonon kívül mert annyira sok tapasztalatom nincs velük. Japánok közül lehet még jó a Mazda 3 is, az nagyjából egy árban van a Golffal (bár lehet drágább is tőle kicsit).

2016. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A Leonnak a belseje egy picit régies szerintem, jobban hasonlít a Golf4-re, ültem néhányban elég fapados. Ennek ellenére nem rossz kis autó.
2016. márc. 29. 18:54
 8/21 A kérdező kommentje:
A Mazda 3-at felírtam, arra nem gondoltam eddig, ez király ötlet köszönöm!
2016. márc. 29. 18:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy a Golf V az már csak a 105LE-16V változatban elérhető.
2016. márc. 29. 19:06
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Mi is ferdehatut vettunk nemreg, kb ilyen 7-12 eveseket neztunk eredetileg. Nalunk a Leon(2. generacio) es a Honda Civic(a 8. generacio) voltak az abszolut nyerok a kinezetuk miatt. Tovabbi szimpatikus autok voltak meg: Hyundai i30, Kia Cee'd, Peugeot 307. Eleg sokat olvasgattam a vasarlast megelozoen es igazabol ezek kozul mindegyik auto egesz dicsert volt, meg a 307 is, azzal a kikotessel, hogy facelift utani modell legyen.
2016. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!