Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éves, ferdehátú, benzines...

10 éves, ferdehátú, benzines autót keresek! Tippek?

Figyelt kérdés
Golf V-re gondoltam, sok azt mondják ár/értékben nem a legjobb, így ennek fejében várok egyéb ötleteket. Astra H kizárva, rosszul vagyok tőle. Minden egyéb értelmes ötletet meghallgatok. Köszönöm szépen!

2016. márc. 29. 16:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%

Focus, Golf V, Audi A3, Mazda 3, Corolla... Nekem is ezek jutnak eszembe elsőre.


Ha már az Astra szóba került, én nem vagyok rosszul a sajátomtól. Szintén huszon évesen vettem, nem is jöhetett szóba más, mint ez. Imádtam és szeretem ma is. Most kerek 10 éves már, de szívesen elnézegetem: [link]

2016. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Tomcatters ***** válasza:
68%

Mazda 3 1.6 ,Toyota corolla ,az mar 1.4 vvt-i vel is eleg jol húz97 le , vagy honda civic 1.6 vagy 1.8 140 le az mar viszont tenyleg dinamikus.....

Én ezt a 3mat ajánlom

2016. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Szintén Golf V tulaj: 2004, 1.6 benzin 8 szelep. Én is szeretem, és amiket elmondtak az teljesen igaz, egyébként nekem a futóműve is nagyon kényelmesnek tűnik, meg azért talán a felsoroltak közül egy huszonéves srácnak (jó magam is) ez a legideálisabb. Mái napig sportos fiatalos megjelenés, gyönyörű beltér (a felsoroltak közt messze ez a legszebb) abszolút német prémium érzet.

Csak hát meg is kérik az árát. :)


Nekem a motorjával van annyi bajom, hogy kicsit gyenguc... délutáni motor 4-6-ig megy, meg kell tanulni ehhez mérten vezetni és nem lesz vele problémád. Egy szép alufelni meg abszolút feldobja az egész autót :)


De hogy ne legyek túl elfogult anno én is a Civicet meg a Focus-t nézegettem mellette. Civic dinamikusabb, csak az a műszerfali váltó... szörnyű :D Focus is jó autó csak kicsit szürke szerintem.

2016. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%
Mazda 3-al nem járhatsz rosszul.
2016. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, nem tudóm ki pontozott lefele én pluszt adtam mindenkinek... A Golf és a Mazda3 között fogok dönteni úgy látom.
2016. márc. 30. 05:50
 16/21 anonim ***** válasza:
45%

#13

Inkább ne írjunk ide a Golfokról, mert lepontoznak minket.

Inkább csak élvezzük, hogy milyen jó autók és milyen jó vezetni őket :)

A Civic a váltója miatt tényleg olyan, mintha egy teherautóban ülnél.

2016. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Tomcatters ***** válasza:
20%
En egy mondatot nem irtam a golfokról,azt mégis lepontoztak :)
2016. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
Ezen az oldalon mindegy mit írsz, ha valakinek nem tetszik, lepontozza. Ezt a rendszert kéne megváltoztatni. Bármennyire is hasznos dolgot ír az illető, lepontozza valaki mindig.
2016. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Tomcatters ***** válasza:
0%
Hát ez az ,mondjuk en miota regisztraltam az oldalra csak zöld kezet adtam,vagy inkabb semit még kéket se ,meg akkor se mikor lepontoztak és tudtam kipontozott le akkor se ,mondom egeszségére :D
2016. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
Renault Clio Campus
2016. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!