Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első neveden lévő autónak...

Az első neveden lévő autónak mennyi volt a biztosítása?

Figyelt kérdés

2014 augusztusában szereztem jogosítványt, az első autómat 2015 szeptemberében vásároltam, Suzuki Swift 1.0

Budapest vonzáskörzetében élek, 20 éves vagyok.

Negyedévente fizetem csekken a biztosítást, és a Postánál vagyok.(balesetet nem okoztam)

A biztosításom negyedévre 19.500 forint.

Szerintem ez rohadt sok.

A Suzuki már kezd szétesni (futárkodtam vele, egyszer nekem jöttek, de már előtte sem terveztem vele hosszútávra)

Most új munkahelyem van, már nem fogok futárkodni, és dízelt szeretnék, de a Netrisken néztem, és 30 ezer egy dízelre a negyedéves, amitől majdnem lefordultam a székről.(pontosabban többet is néztem, és plusz mínusz 30 ezer mind)

Van ismerősöm, akinek 1-2 évvel van régebb óta jogosítványa, és ő évente fizet 50-et.

Kíváncsi lennék kinek,hogy jön ki, leginkább olyanok válaszait várom, akik mostanság szereztek autót, jogosítványt.

Természetesen arra is lehet válaszolni,hogy sok e ez, vagy normális, és másoknak is így alakul? (mert a környezetemben nincs nagyon olyan, akitől megérdeklődhetném, mert szinte mindenkinek 4-5 éve van kocsija+jogsija, avagy nem az ő nevén van a kocsi)


2016. ápr. 2. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok.

1 év 3 hónapja van jogosítványom.

2004-es passat. Minden az én nevemen van, éves szinten a biztosítás 100 ezer 160Ft.

Vidéken.

2016. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nem olcsóbb az éves sem, csak 1-2 ezer forinttal, amin nem múlik semmi."


Fura, mert nekem a negyedéves csekkes lenne 5000 körül, az éves meg 13000 a teljes évre. No ez már 35% .

Bár lehet, hogy én nem tudok számolni...

:)

2016. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Qrva régen volt, de ha jól emlékszem, tizenvalahány Ft-ot fizettem évente a trabira.
2016. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!