Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 125 minden új és...

Bariii kérdése:

Yamaha dt 125 minden új és mégsem működik, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Elvittem furatni a hengert és a dugót is küldtem vele ugye, vártam rá 2 hetet mire elkészült. Ma össze akartam rakni, ráraktam a dugóra a gyűrűket, majd ráraktuk a hengert, már a henger "szoknyájánál" nehezen ment rá aztán csak ráment. Mikor meg akartam pörgetni akkor a felső holtponttól kb 2 cm re megakadt ( A powert még előtte megreszeltem, bevan rendesen olajozva ). kézzel visszanyomtam, majd megint megpróbáltam és megint megszorult ott, esetleg kicsit feljebb. Leszedtem a jobbos deknit mondom hátha valami ott akad meg, de semmi. Leszedtem a hengert, és kb 3x ujra felraktuk, mindig ezt csinálta. Utána leszedtem a dugóról a gyűrűket és csak simán a dugóra húztam rá a hengert. Így jár benne, de nincs a dugó oldala és a persely között fél mm se. És mikor ott jár a dugó, ahol gyűrűstől megakadt halkan lehet hallani ilyen fémes hangot mintha már érintkezne. Elvileg profi műhelyben fúrták, 6000 Ft volt. Én arra tippelnék, hogy nem lett rendesen megfúrva. Ez lehetséges? Vagy mi lehet a probléma? hallott már valaki ilyenről? Tehát ha nincsenek rajta a gyűrűk/henger akkor gyönyörűen könnyen jár, ha rajtavannak akkor meg középen szépen jár ahogy kéne, de felülmindig megszorul (mikor lendkeréknél forgattam erőből akkor átfordult 1x-2x utána ott is szorult.

2016. ápr. 1. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt simán elrontották, 6000ft és a profi, komolyabb helyeken bő dupla ennyit elkérnek.
2016. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! En is erre tippeltem. Ma visszaviszem. Megtudjak ezt ugy csinalni hogy maradjon ahenger a dugo meretehez?
2016. ápr. 2. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel valszeg a henger kicsi még, így esélyes, feltéve hogy legalább a mostani fúrás egyenes volt, és nem ment kicsit ferdén is.
2016. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!