Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az olasz...

Mi a véleményetek az olasz am6ról?

Figyelt kérdés
venni akarok egy am6 os felszereltségű motort a simson már kicsi és az lenne a kérdésem gyári kint mennyit bírnak mennyi mennyi a max fordulatszám melyik márkában lenne érdemes venni ja és 100km/h órát hogy tudnám elérni vele rezóval vagy hogy meg még milyen tuningot ajánlottok ha vennék csak is 50cm3-be gondolkozok és abba is maradna membrám csere vagy mi kérlek titeket valami értelmes válaszokat a szakmában lévő emberektől

2016. ápr. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Tuningot semmit. A full gyári am6 fojtások eltávolítása után 80-85-öt megy áttételtől függően.

Akinek nem elég ennyi az vegyen nagyobb motort.

2016. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem fejeztem be.... Hülye telefon...

A 100 km/h az szenvedés egy ilyen gépnek.

Tuning: minimum felújított gyári, vagy új "tuning" főtengely erősített hajtókarral, aztán új minőségi csapágyak, erősebb kuplungrugók, új "tuning" lamellák, nagyobb hengerszett ha már tuning, hengerhez tervezett rezonátor, karbonmembrán.

Aztán mehet a monszter meg nófír matrica az oldalidomokra.

Ha tuningolsz az legyen minőségi, minden fontos alkatrészre kiterjedő mert így megbízhatóbb lesz a gép.

De rohadtul nem éri meg.

Ja és a CPI-től, Generictől, Keewaytől óvakodj mert hamis AM6 van bennük.

A legjobb a Rieju, Motorhispania amik ugyan nem nagy nevek és sokan azt hiszik hogy kínai motorok, de az alkatrészek neves beszállítók termékei.

2016. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy melyi kínai simsonon nőtem fel de am6 közt éltem ;) és ha tegyük fel én ha megvezsem a gépet minden istenverte folytást kiveszek meg tiltás mentes cdit és erősített kuplung rugók ja meg egy tervezett rezó mondjuk gianelli vagy leo vince akkor e ltudnám érni a 100 km/h órát ja nem úgy gondoltam hogy folyamatosna csakhogy a vége annyi legyen érted legyen hova még menni elég nekem járkálni falun városon 60 kmh órával csak ha úgy támadt kedvem akkor legyen hova húzn ia gázt ja meg még az a kérdésem ha veszek egy 14e km-est rieju rr50-et gyűrüzzem meg meg az olajat cseréljem le belőle?
2016. ápr. 1. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy a tartósság a cél vagy hogy rövid távra jobban menejn...
2016. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát figyelj öszintén szólva kicsit mind kettő de most nem tudom hogy érted a rövid távot élettartamra vagy menet hosszra élettartamra természetes nem azt akarom hogy 5e után meghaljon a gép menethosszra meg igen nem járkálok vele sokat falun élek ott szoktam motorozni emg átjárkálok szomszéd falvakba ha van egy két elintézni való csak azt szeretném ha válaszolnál arra kérdésre hogy jó lenne egy gianelli rezó meg egy kis generál nem sok minden csak amit leírtam hogy az elég lenne egy motor vétel után köszi előre is
2016. ápr. 2. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!