Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Alfa Romeo GT?

Első autónak Alfa Romeo GT?

Figyelt kérdés
Érdemes venni első autónak egy GT-t? Őszintén örülten tetszik ez az autó. Van rá körülbelül 1.5 millióm 25 éves vagyok dolgozom és hülye gyereknek sem tartom magam illetve olyannak sem aki szanaszét hajtana egy autót csak mert megszerezte a jogsit viszont keresztapukám nagyon erősködik hogy BMW-t vegyek, de valamiért nem igazán érzem azt hogy nekem egy hátsó kerekes kellene elsőre(tudom hogy a GT nem az). Ugyan akkor ez a GT valami álom szép olvastam hogy gondoskodni kell róla meg hogy "szeretgetni" ami nekem szinte maga az álom. Tehát mit gondoltok bele merjek vágni? Egyedül picit a lóerőktől félek hiszen első autó mégiscsak és 150 lóerő környékén találom ezeket az autókat a BMW-ből viszont találtam 120 lóerő környékén is. Kérem azokat akik csak azt tudják leírni hogy milyen hülye vagyok hogy ezt megmertem kérdezni inkább ne írjanak :)

2016. márc. 30. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Őszintén csak attól félek hogy öngyilkos leszek vele nemtudom mire kell számítani egy nagyobb motor több lóerő nagyobb nyomatéknál mint a kis polo amin tanultam illetve Fábián ami a családnak van mondom ezt úgy hogy tényleg nem vagyok egy idióta és nem verseny autónak kell egyszerűen tetszik és kész :)
2016. márc. 31. 19:01
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerethető autó, de úgy készülj, hogy viszontszeretni nem fog. Akármennyit költesz is rá, nincs megállás.
2016. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Opel Driver válasza:
48%
Szia, szerintem 1,5 millióból nem fogsz tudni olyan GT-t venni, ami van olyan jó állapotban, hogy keveset kelljen rákölteni. Alfa vásárlásnál két lehetőség van. Vagy sokat kell rákölteni, vagy keveset. De kell. Mert Alfa. Viszont az az élményt amit egy ilyen autó nyújt felbecsülhetetlen. A 150lóerővel nem leszel Schumacher, egyáltalán nem fogod úgy érezni magad az autóban, hogy "Úúúúristen meghalunk", mert annyira azért nem erős. A dinamikus közlekedéshez pont jó. A formája viszont lenyűgöző, szerintem az egyik legszebb autó. :)
2016. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!