Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a gyári távirány...

Mit csináljak a gyári távirányítós slusszkulcsal?

Figyelt kérdés

Van egy gyári távirányítós

Slusszkulcsom amibe lemerult az elem 4db pici csillagcsavar fogja,de úgy belevannak gyógyulva,hogy nem birom kicsavarni ,pedig meretpontos csavarhuzoval probalkoztam,de már valoszinűleg kicsit el is nyalódtak a csavarfejek . Valami ötlet?


2016. márc. 28. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha tényleg lehetetlen már kicsavarni, akkor le elhet fúrni a fejüket, persze ez is nagyon macerás, de ha annyira el vannak nyalva akkor mást tenni nem lehet úgysem.
2016. márc. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tomcatters ***** válasza:
79%
Ezzel mar nekem is volt gondom ,mondok valamit,de ezt tenyleg nagyon óvatossan próbáld,mert tönkreteheted vele a kulcsot .. Ugye a kulcs viszonylag kicsi... próbáld meg minel inkabb a csavarok környekere koncentrálni egy hajszáritóval.. melegitsed fel meg kicsit kitagul a muanyag ,akkor kifog jönni a csavar esetleg a csavarhuzo fejet is felmelegitheted fém a fémnek gyorsan atadja a hőt .. de ezzel tényleg nagyon nagyon óvatossan,nekem igy sikerült (persze a kitagulást ne ugyxertsed,h szemmel lathatóan elfolyjon a kulcs :)
2016. márc. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!