Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hatásai lehetnek...

Milyen hatásai lehetnek annak, ha megjelennek az első viszonylag nagy hatótávolságú és elérhető árú elektromos autók?

Figyelt kérdés
Amelyek már nagyon komoly konkurenciái lesznek robbanómotoros társaiknak.
2016. márc. 25. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

30 évig még biztosan semmi, emellett van más fejlesztési út is, például az üzemanyagcellás autók... aminek szintén 0 a kibocsátása ( na jó, egy kis víz folyik a " kipufogóból " ).


Ez utóbbi meg még annyival jobb is, hogy 5 perc alatt meg lehet tankolni, nem kell órákat töltögetni....

Ha elterjedni a kúthálózat, akkor az üzemanyagcella sokkal járhatóbb út lenne.

2016. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Beviz Elek ***** válasza:
31%
Vagy ha a Tesla S-re raknának egy sportdobot és hangszórót ;)
2016. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a belsőégésű motorok köszönik jól vannak. Amíg ekkora a kínálat kőolajból, vagy gázból, addig csak játékszer az elektromos autó


Azt az utcán majd észre lehet venni, hogy megjelent a komoly konkurencia.

2016. márc. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én autób*zi és veteránrajongóként ugyan a belsőégésű motorok mellett vagyok... :)

De, ha már környezettudatosság, akkor vagy a hidrogéncellás megoldás mellett vagyok (Toyota Mirai, Honda FCV /Clarity/) vagy mostani kedvencem a folyadékakku, amivel a Nasa már a 70-es években kísérletezett (sikerrel). Mindkettőben előny a nagy hatótáv és a gyors újratöltési lehetőség!

Pl. én jelenleg ebben látom a jövőt: [link]

2016. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!