Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik verdát ajánlanátok?

Melyik verdát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
mazda mx 3 vagy honda crx delsol esi? mik az előnyök-hátrányok? köszi

2016. márc. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen motorral, hol használnád... pár apróság sosem árt.
2016. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mx 3- ból 1.8 jobb lenne, de 1.6-al is érdekel. del sol 1.6 120LE. városban használnám főként
2016. márc. 26. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
a mazdák jók, de szerintem a honda még jobb. :D a családban három honda van, mind a három civic, különböző szériák. én is crxet akartam, de kézenfekvőbb volt a civic. 120 Le, kétszemélyes 1.6-os szerintem simán jó, városba meg főleg, erős kis autó, meg szép is. bár azért annyira nem értek hozzá, de én hondát vennék. :)
2016. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
A Honda bulisabb, a motorja, váltója rendben lehet ha az előző tulajok rendesek voltak. Rozsdásodásra figyelj, ez általános probláma ilyenkorú japán autóknál, szóval kalkulálj be egy lakatos munkát meg egy alváz és üregvédelmet. Ha mentél vele egy próbakörz nézd meg a hűtőfolyadékot hogy nincsenek e a tetején buborékok. Ha vannak akkor vszeg hengerfejes, azt meg inkább hagyni kell:/ és a legfontosabb: állapotot vegyél!
2016. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!