Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra f? Nem hülyeség?...

Opel astra f? Nem hülyeség? Ki gondolja így?

Figyelt kérdés

Hello.

az egyik haveromnak meg nekem is meg amugy az egész családomnak f astrája van. De spanom folyton azzal jön hogy mennyire elavult régi fapados autók már és hogy ő nem szívesen járkál f astrával mert az a szegények autója. Zavarja hogy mindenkinek jobb autója van. Meg ő neki az is a baja hogy fapados a kocsi mert neki modernebb meg felszereltebb kocsi kell. Pedig az övé meg nem is alap mert van benne elektronos ablak kodlampa meg szervo stb. Szerintem meg örülnie kéne hogy van egyátalán mivel járnia. Én szeretem az astrákat és abszolut nem gáz autó szerintem. Jobb mint egy suzuki. Haverom is nagy opelos meg azt mondja jó szivis autok a régi astrák de elavultak már. Most valami zafirát vagy h astrát vagy vectrát akar venni. Mondom neki az nagyobb gáz ha valaki gyalog jár. De ugy gondolja mai világba nem nagy szó a jogsi mert mindem gyökérnek van már es minden hülye drága uj autokkal jár. Most télleg gázaz f astra? Szegényes vagy mi? Meg azt mondja neki erősebb kocsi kell. Dízel autókért van oda. 82lóerő a kocsija. Most az miért nem elég? Nekem 60lóerő és el vagyok vele. Bár az enyém benzines. Szerintetek igaza van?


2016. márc. 9. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális állapotu f astra aminek nem lóg a bele és nem csupa rozsda és még esetleg tiszta is kivül-belül az egyáltalán nem gáz. Még a színház parkolójában sem.
2016. márc. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan el kell magyarázni, hogy mivel különböző személyiségek vagytok másképp vélekedtek a dolgokról, más az értékrendetek. Ha van pénze akkor had vegyen újabb autót (ne legyél féltékeny), te meg mivel meg vagy elégedve az f astrával járj azzal. Én 22 évesen meg lennék vele elégedve kezdő autónak, de később már én is inkább lecserélném. :D
2016. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+mivel Magyarországon presztízs az autó mindenki fitogtatni szeretné a (nem létező) vagyonát!
2016. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, mert egy szétfosott 4-es golf vagy egy rozsdaboglya 316i sokkal menőbb... :D
2016. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyalog járni miért gáz?
2016. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Ne zavard már meg a kérdezőt.

Látod, hogy nem lehet könnyű neki.

2016. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vatafak ***** válasza:
f astra...nekem is volt, de már elmúlt szerencsére :) amúgy nem mindegy h mit énekel? csináljon amit akar
2016. márc. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TheCruve ***** válasza:

Jó az az F-es Astra,ha rendben van... Legalább neked ki van fizetve...

Nem minden esetben irigykednék én azokra akik Mazda6-al, Audi-val vagy BMW-vel stb stb járnak...

Kérdezd meg tőlük mennyi a havi törlesztő, és amikor a nagymenőnek kijön mellé még a teljesítményadó, meg a kötelezőbiztosítás akkor meg vakarja a fejét, hogy hogyan is ússzuk meg azt a hónapot....

2016. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan lepukkant f astrank van , hogy ihajj :)

De nem tartom gáznak azzal járni munkás autó, és magyar utakra tökéletes, felpattanó kövek, parkolóba a figyelmetlen emberek ránk nyitják az ajtót stb.. én csak kacatnak becézem a kocsit, azt meg nem sajnálom, nagyon strapabiró darab, az újabb autót csak hosszú utakra vesszük elő...

2016. márc. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Idehaza a cifra nyomorúságba gáz az Astra, persze. Ezért vesz mindenki a jövedelmi viszonyához képest két számmal nagyobb kocsit, nehogymá a szomszédnál neki rosszabb legyen. Pontosan ezért dőlt be a rengeteg autóhitel nem is régen,de nem baj a memóriánk is olyan gyenge mint a pénzügyi érzékünk.


Most hogy kinek van igaza? Szerintem értelmesebb dologra is lehet költeni mint egy villantós autó, főleg fiatalon,mikor meg kellene alapozni a jövőt. Van már saját háza -lakása? Mert jobb helyen lenne az a pénz ott,mint számolatlanul lapátolni valami levetett nyugati "luxus" batárba a pénzt, hátha azzal könnyebb ribizlit szüretelni a diszkóban..de kinek mik a fontos dolgok. Te érettebben gondolkozol, azt hozzátenném.

2016. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!