Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó be...

Mennyibe kerül egy autó be vezetékezése mélynyomónak? és mennyibe fáj egy olyan mély ami rendesen meg csörrenti a rendszámot?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha te a rendszámot akarod csörömpöltetni már régen rossz!

Egyébként típus függő a vezetékelés,hogy hol van az akksi,honnan tudod a szálakat elhúzni,mennyi kárpitot kell bontani stb stb!

2016. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kb mennyi szokott lenni ?
2016. márc. 7. 19:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Micsoda suna gerjesztő már :D képzeld el, beülteted a dögös kislányt a Golfodba, gondolod lehámozod róla a bugyit, ha fullra nyomod a hangerőt. A kis falusi ipari tanuló kislány már pont kezdene beindulni, erre lekezd rezegni a rendszámtábla :D hatalmas!
2016. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egy olcsó kábelszett megvan egy 10-esből.


Ahhoz, hogy rezegjen a rendszámtábla nem kell nagy csoda már egy kisebb teljesítményű reflexláda is képes erre.

Szóval ha új ládára gondolsz kb 20-25 ezerért már kapsz valami alapabb mélyládát.


Plusz ehhez illik venni egy erősítőt is ami szintén minimum 15-20 ezer.


Ha használtban gondolkozol, akkor akár egy 20-asból is meglehet oldani a láda+erősítő kombót.


Ezek ennyiért nagyon beugrószintű cuccok, de ha csak a hangnyomás a lényeg akkor elégséges.


Ami viszont szerintem elég gáz, ha bent a mélyhangokat eltorzítja egy kintről hallatszódó fémes zörgés.


Nekem is van mélynyomóm, de engem ha valami berezonál rohadtul idegesít, volt olyan autóm, ahol felfúrtam a hátsó rendszámot, annyira zavaró volt.

2016. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van egy 1000w os erősitőm de ládát venni kell én egy dld 500+ra gondoltam
2016. márc. 7. 20:12
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

A dld 500+ tökéletes lesz erre a célra, egész jó hangnyomása van és árához képest szerintem elfogadható hangja is van.


Arra figyelj, hogy feltétlenül reflex ládával vedd, ezt szokták zárt ládába is szerelni.

2016. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maga a kábelezés semmi, egy kábelt kell az akksid pozitív sarujához fogatni, áthozni a tűzfalon a többi kábel mellett és elvinni hátra az erősítőhöz.

Ezek után kell még egy RCA és egy jel kábel, ami a fejegységtől megy hátra az erősítőbe. Ennyi, semmi bonyolult nincs benne.

Ha csak ennyi a cél, hogy a rendszám is rezegjen, arra egy jó minőségű erősítővel hajtott ovál is képes.

2016. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem olyan van, dld 500+.


Nincs sok tapasztalatom a különböző ládákkal, de ez nagyon bejött. Hátránya hogy nagy és nehéz, de annyira erős hogy pl még sosem próbáltam ki a végét.

2016. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!