Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G, mi lehet a baj?...

Opel Astra G, mi lehet a baj? Egy ideje hármal, szerelő szerintgyujtástrafó, de csak hirtelen gázadásnál hármal míg felveszi a fordulatot aztán megy rendesen.

Figyelt kérdés

#Opel.autó
2016. jan. 24. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:

" hármal "


-te nem lenni magyar e.....

2016. jan. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőre azt hittem elgépeltél valamit, de másodjára olvasva már azt gondolom, hogy nem ismerek minden magyar szót.

Egyébként ez valószínűleg kipufogószelep szorulás lesz. Olyan mintha trafóhiba lenne, mert kimarad az égés az ominózus hengerben, de szikra attól még van. Erre a típusra, főleg az 1.6-os motorra jellemző ez a probléma, ha sokat megy városban. Értsd nagyvárosi, dugóval teli forgalomban.

2016. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.6 ecoteh motor ,nem nagyon értek hozzá,de szeretem ezt a vasat és segitnék rajta ,de ha megveszek egy új gyujtástrafót ami nem olcsó és nem segit rajta akkor gáz.A tippeket köszönöm legaláb rálátok , hogy mik lehetnek még.Elsőnek irom , hogy tenylek nem vagyok teljesen magyar.Kárpátalján születtem de itt élek 10 éve.Nálunk így mondták ha 4ből egy henger nem ment az az autó hármal
2016. jan. 24. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm a segitséget
2016. jan. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!