Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionnal hogy lehet megállni...

Kamionnal hogy lehet megállni nem autópályás parkolókban? (Sportolás miatt)

Figyelt kérdés

Én is sofőrnek készülődök, sok sofőrrel beszéltem már és sokan azért hagyták abba, mert nem bírja a hátuk, vagy már a lábuk is belefájdult stb... Én szeretnék mozogni, sétálni, futni, kocogni, hogy fitt legyek és ne azért kelljen abbahagynom, mert már annyira puding vagyok hogy nem bírja a szervezetem.


Szeretnék majd olyan helyeken megállni, ahol nincs nagy forgalom, és ezekre van lehetőség, és nem mellesleg hogy ne kelljen attól félni, hogy addig szétkapják az autót amíg távol vagyok.


Ilyen helyekre ti hogy szoktatok megállni? Úgy értem... hogyan kell ilyen helyeket keresni? Minden ipari park ilyen? Az én városomban (kisváros) is van ipari park, de az kb egy főútból áll kint a város szélén, nincs sok minden.


Az autópályás parkolókkal csak annyi a bajom, hogy ott nincs lehetőség hosszabb távú mozgásokra.



2016. márc. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagy helyzet az, hogy egész Nyugat - Európában, de különösen Németországban rossz a helyzet, ott állsz meg ahol tudsz, mert hely nincs. Ahogy mondom, este 18 óra után az autópályás parkolók megtelnek, egymás hegyén - hátán állnak a kamionok és nincs hely megállni.


Lemehetsz un. bundes útra, "poros" parkolóba, de ott ugyanaz a helyzet.


Ipari park.


1. Ezeket ismerni kell, és nincs mindenhol.

2. Nem mindben szabad megállni, megtörtént, hogy elzavartak az éjszaka közepén.

3. Félreeső helyeken van, éjszaka veszélyes lehet, kirabolhatnak, most engedtek be több százezer idegent Európába, én nem szeretek a "kertek alatt" parkolni, mert szétkapnak, viszik az üzemanyagod meg amit mozdítani lehet, nincsenek illúzióim, lesznek még bajok.

4. Nincs komfort, magyarul: xarhatsz a pótkocsi alá, ha rád jön a szükség.


Kb. ennyi, állj meg minél korábban, nagy válogatási lehetőség nincs.

2016. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:

a kulcsszavaid közül a kamion a kakukktojás,totál ellentéte a többinek.(legközelebb nehezebb feladvánnyal jelentkezz,a mostanihoz 60-as iq is bőven elég.)

marad a hogy keressek jó helyeket-kérdés:hát mész oszt majd csak találsz valamit.lényeg hogy magadnak kell felderítened a jó helyeket.de ez országonként is változó mert németben pl minden autohof megfelel egy kis futkosásra,de svájcban jóval nehezebb dolgod lesz.

"szétkapják az autót amíg távol vagyok"-gondolom nem bulgáriába jársz,napközben európában van akkora közbiztonság hogy ne kapják szét a fülkét.

2016. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!