Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi 200 km-es autópályás...

Napi 200 km-es autópályás ingázáshoz milyen ÚJ kocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Munka miatt kell mennem ennyit. 100km oda 100km vissza, + plusz ugye kisebb városi használat néhanapján. Havi 1-2 alkalommal, azonban alkalmanként 500km-t mennék vele. A munkába járásnál autópálya lenne, és havi 1-2 alkalmaknál is csak autópályán mennék, így mindenképpen egy ÚJ dízel kellene nekem. Én úgy vagyok vele, hogy kényelemre is adnék, mert sokat utazok. Skoda Rapid-ot vezettem tesztvezetésen... A belseje tetszik de nem kényelmes. Francia márkák felé húz a szívem. kényelmesek, meg megbízhatóak, főleg az újak. (több ismerősömnek volt francia kocsi, egyik se volt szervízben a kötelező dolgokon kívül) Citroen-ek bejönnek. Ti mit ajánlanátok?

2014. dec. 3. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Skoda octavia
2014. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Háát... Azt kihagytam hogy pont a skodákkal nincsenek jó tapasztalataim. Többször állt már mg, és volt már autómentő hátán is nem egy alkalommal.
2014. dec. 3. 19:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Mazda 6.
2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még út szélén vagy autómentén nem láttam skodát.
2014. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mazda 6 gyönyörű és elvileg jó.

De Renault-okat is nézhetsz. Elég jók.

2014. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy lehet lesz olyan, aki majd mondja, hogy német, nemét.. nem.. hagyjuk már.
2014. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Hát inkább német mint francia :D
2014. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mazda 6
2014. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én már láttam skodát útszélen, igaz többnyire az enyémet/ismerősét... Hol a pillangószelep ragadt be...

Volt, hogyha balra kanyarodtam bevillant az olajkannás lámpa...


Németet nem akarok venni, mert unalmasak. Eltűnnek a forgalomban. Ugyanúgy nem tűnik fel például egy audi a6 mint egy tizenéves BMW. Másrészt a franciák/japán kocsik a legkényelmesebbek, és mondom. Magyar autópályán nem lehet tövig nyomni. Tehát hiába a 220 lóerős motor ha max 140-nél többel nem mehetsz. Akkor inkább mondom, azt, hogy legyen benne egy 120-130 lovas motor, és kényelmesebb legyen. A Mazda 6 tetszik, renault-ok nem jönnek be annyira. Szemet szúrt nekem még a Peugeot 307, és a Citroen DS3 vagy a DS4.

2014. dec. 3. 20:27
 10/13 anonim ***** válasza:

minden autót látni útszélen. kollégám két avensis után vett opel insigniát. Nem bánta meg.

Mindenképp dieselt vegyél. Függ a lé is, függ a felszerletség is.

Én mit vennék?

hmmm....passat, golf, toledo, leon

picasso, focus, stb.....nem tudnám eldöntnei

2014. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!