Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beszereltem egy mély ládát és...

Beszereltem egy mély ládát és erősítőt az autómba csak azt nem tudom hogy az erősítőt rátehetem a ládára? Nem fog zavarni semmit?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 18:12
 1/4 dirtboy ***** válasza:

én nem tenném rá mert ha kell a hely akkor a ládát gyorsan ki kötöd főleg a speakon csatis de ha banán akkor is gyorsan megvan és kiveheted.

ha viszont rajta van az erősítő is akkor együtt jönnek ki és akkor az erősítőt kell kötni ami nagyobb macera.

2016. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az erősítőt érdemesebb a hátsó ülés támlájára erősíteni. Nem lesz annyi kábel sem a csomagtartó padlóján. Nekem bal oldalt van a támlán az erősítő, annyi kábel látszik ami a szőnyeg alól 10 centit feljön, szerintem igényesebb..
2016. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a láda tetejére van csavarozva ketto facsavarral az erosito. A láda csavarjaibol ketto meg kicserelve kampos fejure, a kampokon kikotve a toronymerevitohoz, ha elrugom keresztbe akkor se mozogjon. Sima drottal van odakotve. Az ülésnek azért nem rögzítse, mert kivehető hátsó ülésén van, es kivett üléssel sincs igy útba oldalt a láda. Eleg kicsi a láda a csomagtartohoz kepest, mert bandpass láda....
2016. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rá van csavarozva a láda tetejére az erősítő, kivételnél igaz macerásabb de sokszor nem szoktam kivenni inkább pakolok a hátsó ülésre :D. Érdemes a ládát is rögzíteni mert körforgalomban cudar dolgokat tud művelni hátul, főleg ha rajta van az erősítő. Nem fogja zavarni a ládát (csak a csavar ne menjen keresztül a ládán mert ott kifújhat és rontja a hangzást, főleg zárt ládánál). Ami zavart okozhat az az ha a tápkábel és az RCA kábel túl közel vannak egymáshoz (pl össze vannak tekerve és úgy vannak hátrahúzva a csomagtartóba).
2016. ápr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!