Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz típusú autó tulajdo...

Honda Jazz típusú autó tulajdonosok, milyen légterelő vált be?

Figyelt kérdés
Most vettem szatuna márkát a két első ablakra, nem engedi felhúzni az ablakot. Másnak mi a tapasztalata?

2016. febr. 27. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha megfelelően van felrakva, minden gond nélkül fel kell hogy menjen az ablak. A Szatuna a legjobb, nem fogsz jobbat találni, nekem is van, tökéletes. Esetleg kérj segítséget a Szatunásoktól, szívesen segítenek.
2016. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jön majd a képviselőjük, kíváncsi vagyok akkor hátha tud valamit tenni az ügyben bár kinézetre mindenhol szépen illeszkedik, nem úgy néz ki mintha rosszul lenne feltéve, de akkor hátha.
2016. febr. 28. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a heko van,de pl a vezető oldalon a műanyag többször kijött az ablak közötti résből,pedig fém klippel és ragsztócsík is volt aminek kellett volna tartania.Valamiért nem tartja ott normálisan meg.Lehet más cég terméke jobb.Én használtam még külföldön kèt autómra ( az egyik honda civic) az AVS márkát az nagyon jó volt szerettem.Az kívülről ragasztós megoldású volt és talán jobban is funkcionált.Ha lehetne itt kapni biztos ezt venném meg újból.
jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!