Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 159 van itt valakinek?

Alfa Romeo 159 van itt valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyire néznek meg vele?
2016. febr. 25. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
ez burkoltan egy újabb,hogyan csajozzak a kocsimmal kérdés?!?
2016. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Még ha egy Ferrari vagy hasonló lenne... AR nem több mint 12 egy tucat, bánat sem fog megnézni benne.
2016. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
En a mai napig megnezek egy 159-est, mert nagyon bejon, de a vezetot vagy utasokat meg egyszer sem neztem.
2016. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Az Alfa 159 egy gyönyörű autó, gyakorlatilag maga a stílus. Egyáltalán nem illik olyan emberhez, akinek fontos, hogy őt nézzék meg az autójában, ne az autót.
2016. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy ilyen kérdés után szerintem inkább BMW-t vegyél, ne Alfát. Az Alfa azoknak való, akik nem magukkal, hanem az autóval törődnek. Egy Alfához szív kell, már-már érzelmek, amik kötnek hozzá. Benned ez nincs meg, ez elsőre látszik. Csak rontanád a magyar olasz kedvelők színvonalát.
2016. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 159-es van, rosso competizione, gyári 19-es alukerekek, króm kipufogóvégek kétoldalt, kicsit sötétített ablakok, csodálatos hang. Megnézni megnézik, de nem ezért van Alfa-m. Azért van Alfa-m mert szerelmes vagyok bele, valamint nagyon sokat kell vezetnem és ezért fontos, hogy olyan autóm legyen, amit élvezet vezetni. Imádok foglalkozni vele, néha féltékeny is az asszony, hogy az Alfa-t jobban szeretem mint Őt :)
2016. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!