Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó márkák gyártanak...

Juice_M kérdése:

Melyik autó márkák gyártanak pick-upot? Melyik a legjobb közülük?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést az usában, kanadában, vagy ausztráliában tedd el..ott értenek hozzá.
2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mazda, Toyota, Ford, Mitsubishi, Nissan, Dodge, Volkswagen.


Itthon a legjobb választás a Toyota Hilux vagy a Mitsubishi L200.

2016. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A japán autógyártók. Toyota, Nissan, Mitsubishi, Isuzu. Beszállt a VW is a bizniszbe, de szerintem az inkább lebőgés lett, mintsem siker, csak az embléma adja el az Amarokot.

Ezek közül a Nissan Navara a legjobb szerintem.

2016. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pick-up, mint olyan nálunk 3.5 tonna alatti platós személy-, vagy haszonfépjárművet takar többnyire, de amerikai viszonylatban a tömeghatár a csillagos ég (gondoljunk csak a FORD F650-re). Európa szerte legismertebb pick-up gyártók a FORD, MITSUBISHI, NISSAN, ISUZU, TOYOTA, de például régen a Mazda is belevágott a B sorozattal, én B2500-at próbáltam.


Hogy melyik a legjobb azt nehéz megállapítani, és az is számít melyik generációról van szó. A régebbi 90-es években készült és azelőtti Toyota HILUX-ok elpusztíthatatlanok, és az L200-as Mitsubishik is rendkívül jóra sikeredtek. 2000-es években jött képbe még a Nissan Navara, ami megint csak nagyon jó terepre. Kifejezetten rosszakat nem vezettem, bár a Mazda B2500 elég gyenge jószág a többihez képest.

2016. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!