Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen viszonylag új, alacsony...

Milyen viszonylag új, alacsony fogyasztású dízel autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy neked mi a viszonylag új,de én egyből a 3-mas Golfra gondoltam.Az ha jól tudom 5-6 litert fogyaszt és a Golfok megbízhatóak.Aránylag olcsó is.Nem akarok hülyeséget mondani,nem nagyon ismerem ezt a tipust,de rosszat még nem hallottam róla.
2010. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
hát a hármas golf nem éppen a legújabb típus:) az még aránylag megbízható.viszont a 4-5-ős típus szarok. vegyél clió 2-est. 1.5 dci. megy mint az állat,alázzák a bömcsiket,audikat a pályán,keveset eszik.de egyre figyelj,ha a szerelni kell a gatyád rámegy.
2010. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
amúgy minden dizel kocsira rámegy a gatyád ha hozzá kell nyulni.sokan csak azt nézik,húú de fasza keveset eszik,azt már nem,hogy ha baj van, nem ritkák a 200 ezres szerelések sem. én nem vennék dizelt az biztos.
2010. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Seat Toledo 1,9 TDI, 81 KW megbízható és 5,5-6 litert iszik, igaz drága az alkatrész, de megéri a pénzét.
2010. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

na előzze le az 1.5 dci clio az én BMW-met.. a legkisebb BMW 1.6-os és az benzines szóval kötve hiszem hogy bármilyen BMW-t megelőzne..


Audi sincs 1,6-nál kisebb szóval sok sikert az "alázáshoz"


Amúgy vegyél benzinest, az én említett 316 BMW-m 7 literrel vígan elmegy

2010. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is egy kis Diesel vásárlásán gondolkodom,de nekem nem feltétel hogy új legyen csak megbízható:-)

Az előzö válaszolotól kérdezném hogy milyen BMW?E36 vagy 46?

Azért kérdezem mert nekem is tetszik a széria és érdeklődnék fentartási költségről és szervízköltségről.

Lehet nem dizel lessz avégén:-)

Előre is köszönöm a választ!

Üdv!!

2010. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Audi, BMW, Mercedes, Volvo ezekre a férfiaknak a gatyája a nőknek meg a tangája rámegy.

Csak 1 pédát mondok.

A hevernak van egy Audi 2004-es évjáratú, kiment rajta a kerékcsapágy, a szervizben csak az alkatrész ára 55000 forint volt, aztán a nafta pumpa elment neki 350000 forintba jött neki bele az új, a munkáról még nem is beszélve, csak azért mert a neve AUDI, jól megszivatják vele az embert.A felesége otthon sírt neki 2 napig. Jó kocsik ezek , kényelmesek, de a fenntartási költségek jóval magasabbak, mint egy átlag autóké. Akkor vegyen ilyen kocsikat, ha az embernek futja rá.

Az igazság az hogy nekem BMW X5 van, igaz még új, 27000 km van rajta, de ha lesz rajta hiba biztos megszivatnak mikor letellik majd a garancia. -)

2010. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk,nekem egy 1200-es Ladám van.Tudom hogy öreg és sokak számára ciki,de baromi olcsó.80-100ezerért lehet kapni jókat,ami még nincs szétrohadva.A motorjuk elnyűhetetlen,a kaszni kicsit gázosabb,de odafigyeléssel az is megőrizhető jó állapotban sokáig.5 sebességes váltóval és jó beállítással 8-8,5 literből kijön százon,90es tempóval.Végsebességre 150et tud:) Az ülései nagyon kényelmesek 30-40kilóméterig.Azt nem árt lecserélni valami új tipusra,de hátul tetszeni fog a csajoknak :) Na kicsit elkanyarodtam a lényegtől. Mivel kisköbcenti ezért az adó és a biztosítás is kicsi,viszont a 64LE már tud mutatni olyat amit a mai 1.2literes autók nem. Egy új szélvédő 8 ezer körül van,egy zsír új váltó 60 körül.Ezek az árak töredékei egy új nyugati kocsiéhoz képest.Ráadásul ha összetörik,nem kell eret vágni mint a BMW esetében.Szerintem a mai világban nem csak a fogyasztást kell nézni,hanem érdemes áttekinteni a szervíz igényességet és az alkatrész árakat is.
2010. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.7 Td, szerintem ez egy viszonylag új autó aminek 5-6 liter a fogyasztása és elég szép kocsi!

Vagy esetleg Volkswagen Polo 1.9 Tdi akad köztük 100 lóerős is, vagy 1.4 Tdi 75 lóerővel! De ha egy kicsit több pénzed van akkor Audi A3/A4 1.9 Tdi!

2010. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

19:00 te vizalatt élsz vagy hol? egy dizeles h gyorsulná le a benzineseket?! nah mindegy...

Amugy meg ha jó dizelt akarsz venni akkro sztem Isuzu dizelt vegyél! Azt mondják az egyik legjobbnak.Szal opelt vagy vmi japán kocsit nézzél..

2010. márc. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!