Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szerelők magas áron dolgozna...

A szerelők magas áron dolgoznak, ha váltóhoz kell hozzányúlni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy szimreinget kell kicserélni, és olajat kell utánatölteni.

Az olajat viszem, a szimeginget nem tudom, de az nem drága.

Tudom szerelőfüggő,mennyi idő,mennyia z órabére, meg hogy melyik szimering,mennyire kell kibontani stb...de már mondták,hogy ez időigényes munka, így nálam megállt a tudomány, jót akarok, ezért nem nyúlok hozzá.

Bár, elmagyarázta mit kell csinálna, az nem bonyolult, de az elmélet általában nem is az.


Holnap kiderül, de idegeskedem,hogy mennyivel rövidítenek meg, hálás lennék ha egy normális valószínűsíthető árat írna valaki.

Mire számíthatok?

(Munkadíj+egy szimering amire ezret mondott)


2016. febr. 11. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*mondd
2016. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A szerelőnek majd azt mondom,hogy messziről kerülje az oldalt, mert csupa idióta jár ide válaszolgatni.Többségük, még autót sem vezethet a kora miatt. (erre a kérdés felfogása,feldolgozása, és az arra születő válasznak nevezett eredményből következtetek)

Azt pedig véletlen sem fogom megírni milyen autó :)

(mert minek?már rájöttem,hogy itt egy általános választ sem kaphatok, hiába részleteztem, hogy tudom,hogy nem fogjátok tudni, és hogy csak tapógatózni szeretnék merre mennyit,, nem, a hülye barom megakarja mondani miközben a kutya nem kérte, mert úgysem annyiba fog kerülni, és ha egy tágabb körre nem tud válaszolni, akkor a szűkítésre mégúgysem...)

2016. febr. 11. 23:00
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű...nyilván mi vagyunk a hülyék,ez nem is lehetett kérdés!!Csak akkor miért süllyedsz le a szintünkre?!?
2016. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagy a sötétség...
2016. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek valószínűleg egy 20 éves Swiftje van.

Azok ennyire sötétek.


(Tisztelet a kevés kivételnek.)

2016. febr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező egy pelda!a ronault szervizbe ket oradij van egy a ronault a masodik a Dacia. Es ez egy műhely ! Egyebkent a sok ismeretlen szervizeles mennyibe fajt?
2016. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!