Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szerelők magas áron dolgozna...

A szerelők magas áron dolgoznak, ha váltóhoz kell hozzányúlni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy szimreinget kell kicserélni, és olajat kell utánatölteni.

Az olajat viszem, a szimeginget nem tudom, de az nem drága.

Tudom szerelőfüggő,mennyi idő,mennyia z órabére, meg hogy melyik szimering,mennyire kell kibontani stb...de már mondták,hogy ez időigényes munka, így nálam megállt a tudomány, jót akarok, ezért nem nyúlok hozzá.

Bár, elmagyarázta mit kell csinálna, az nem bonyolult, de az elmélet általában nem is az.


Holnap kiderül, de idegeskedem,hogy mennyivel rövidítenek meg, hálás lennék ha egy normális valószínűsíthető árat írna valaki.

Mire számíthatok?

(Munkadíj+egy szimering amire ezret mondott)


2016. febr. 11. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a szerelő meg tudja neked mondani pontosan az árat mert norma idő van rá adva ő tudja az órabérét az alkatrész árát! kérdez rá milyen összeggel számolj!mielőtt neki kezd!
2016. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mindegy, mert muszáj megcsinálni, és mindig hozzájárok.Nem fog lehúzni, de ha a reális ár mondjuk 50 ezer lenne nem örülnék annak sem.

Ezért szeretném behatárolni.

2016. febr. 11. 18:09
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Megnézed a szervíz rezsióradíját, alkatrészár, barátságos kézfogás, értelmes tekintet, bölcs hümmögés, ez mind pénz..


A szerelőknek, a szerviz tulajának, az államnak meg kell adni, ami jár..

ja, hogy te szeretnél csak jól járni? arról tegyél le..sértően hülyének nézel mindenkit..


ha úgy érzed, hogy megrövidítenek, akkor ebbe bele fogsz betegedni..vagy már sikerült.

2016. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elolvastad, mit írtál kérdésként?
2016. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Srácok...nektek elég annyit írni,hogy a virtuális világban nincs szerelési költség, az igazi autókhoz meg nem értünk.


Nem tudjátok a választ.Minek írok?

Az meg,hogy én akarok jól járni...Nem, add a számlaszámod, és utalok neked egy kis pénzt, mert tökre imádom ha jó sokat kell fizetnem, annyi felesleges pénzem van...

Tudom, kötekedni kell, mert unalmas az élet(etek), de legyen annyi eszed,hogy nem egy ilyen dologba kötsz bele,hogy valaki nem akar 50 ezret kifizetni.


Ha meg csak veszekedni akartok, szóljatok, mert akkor inkább jelentem a választ.

2016. febr. 11. 18:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatból tudnánk a választ, ha azt sem írod le milyen autó, milyen váltó és melyik szimering! Mert nem mindegy ám, hogy egy nyelestengely, vagy féltengely, esetleg a hátsó kihajtás szimeringjét kell cserélni!
2016. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát az enyém drága volt. Ugyanúgy szimering cserére vittem fizettem 12000Ft-ot de ugyanúgy folyik a váltóból az olaj azóta is, mondjuk nem vészes, 1 év alatt kb, 1-1,5 dl tűnik el. Inkább töltögetem.
2016. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A 12 ezer még baráti, köszönöm!

(nehéz lett volna egy hasonló válasszal kezdeni?! -kérdem a többitől)

2016. febr. 11. 20:13
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Akkor én meg a hasamra ütök azt beírok 9000-et!Akkor így jó lesz?


Tényleg nehogy leírd,hogy mégis milyen autóról lenne szó,milyen váltóval stb stb....majd a varázsgömb megmondja!

2016. febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Majd mond meg a szerelődnek is, hogy a gyikon csak 12 ezret mondtak rá :)
2016. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!