Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most légzsákos vagy nem?...

Most légzsákos vagy nem? (bővebb lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy Fiat Brava kocsit a felszereltségi listán benne volt hogy vezető oldali légzsák,de azt hallottam hogy ha van benne légzsák, akkor a kormányon ott kell legyen az AIRBAG felírat de az enyémen nincs, akkor nincs is benne légzsák?
2010. márc. 29. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
fényképezd le a kormány, és mutasd meg
2010. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha van benne légzsák, akkor a kormányra rá van írva.

Nézelődtem használtautón,

egy légzsákos kormány:

[link]

Nem légzsákos kormány:

[link]

Az első képen, kormány alján van valami felirat, gondolom az lenne a légzsáké, (srs airbag) vagy valami ilyesmi

2010. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem is légzsákos,átvertek :( mert olyan mint a második képen, nincs felírat.
2010. márc. 31. 23:03
 4/4 anonim válasza:
A gázpedálnál a váltó box oldalán van egy kis lepattintható elem, az mögött van a légzsák vezérlő, ha az sincs benne akkor valószínűleg nem volt légzsákos soha, de ha az ott van akkor trehány javítás műve hogy a kormány nem légzsákos (spóroltak)
2010. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!