Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Termosztát csere után sem...

Termosztát csere után sem melegszik a víz, miért?

Figyelt kérdés
golf 3 1.9tdi 1z motorkód 70 fok fölé nem megy a víz, addig is kb 10 km után. Jó minőségű termosztátot raktam bele, mégsem jó. Mi lehet a gond?

2016. jan. 31. 12:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy lehet hőgomba hiba is, ha leszámítjuk azt a tényt, h nincs fütésed.
2016. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Úgy, h kinyomja saját maga a levegőt."


Ya,kivéve ha nincs egy sarokponton vhol szépen beülve. :-)

Az én autómon gondolom nem viccből van a hűtő fölső sarkán és a fűtés csövön is egy -egy lételenítő csavar.A kollégának bizony lufis a rendszer.

2016. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs légtelenitési lehetőség a kiegyenlítő tartályba visszanyomja a vizet és ha van a rendszerben levegő azt is.Termosztát csere előtt volt fűtésed?
2016. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ahogy az utolsó mondja lehetőségem sincs, mert magát légteleníti. Előtte sem volt fűtés, többek között ezért lett cserélve a termosztát.
2016. febr. 2. 21:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos fűtőradiátor csere lesz de az nem kis munka .Előtte egy próbát tegyél vedd le mindkét csövet a fűtő radiátorról és tegyél rá 2 átlátszós csövet kb 60 cm hosszút fúvasd ki belőle a folyadékot és 20 % étel ecettel kb 1.5 l nek kell bele menni ha nincs teljesen eldugulva és egy éjszakán át hagyd benne másnap fúvasd ki belőle az ecetet és mosd át rakd vissza a csöveket .Egy próbát megér. Sok sikert.
2016. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

""Az én autómon gondolom nem viccből van a hűtő fölső sarkán és a fűtés csövön is egy -egy lételenítő csavar.A kollégának bizony lufis a rendszer."


Ritka az olyan autó, amin "nem viccből van a hűtő felső sarkán és a fűtés csövön is egy -egy légtelenítő csavar."

De neked szerencsédre ilyened van.

2016. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám volt (KIA Sportage) nem volt fűtés. A radiátor csere megoldotta, de nem kis meló szét kell szedni az egész műszerfalat. Azóta a fűtés kiváló vízpumpa csere is volt tehát minden probléma megoldva. Valami más lehet nálad a gond , mert ha lesz fűtésed akkor még ennyire sem fog melegedni a víz.
2017. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Ritka az olyan autó" Több mint 1millió db készült belőle,így nem annyira...
2017. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!