Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elől van helyzetjelző? Suzuki...

Elől van helyzetjelző? Suzuki Swift,2000.

Figyelt kérdés
A helyzetjelző felkapcsolásakor a műszerfal, a rendszám valamint a hátsó lámpák világítanak, elől semmi. Ez így van jól?
2016. jan. 20. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs jól, valószínűleg kiégtek az égők.
2016. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheCruve ***** válasza:

Mióta nem égnek?

Általában egyszerre csak egy szokott kiégni... Ritka amikor mind a 2 kiég együtt...

Nézd meg a biztit, kábeleket.. De az izzókat is ellenőrizd le azért, hátha... :)

2016. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mióta megvettük az autót, fél éve. Egy csomó izzó nem égett kívül és belül, mindet cseréltem pár nappal a vásárlás után. Most kezdett el igazán foglalkoztatni, hogy a helyzetjelzőt felkapcsolva elől nem ég semmi.
2016. jan. 20. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig elől is kellene világítania.
2016. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már ég. :) Megtaláltam a két izzót és ki is cseréltem. Miért nem láttam meg, mikor a többi izzót cseréltem, ez rejtély. Köszönöm a válszokat!
2016. jan. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!