Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lámpa fóliázás?

Lámpa fóliázás?

Figyelt kérdés

Milyen anyagot fújnak a lámpára és a fóliára is?


https://www.youtube.com/watch?v=hwYQ42uxCsA



2016. jan. 17. 18:18
 1/4 A kérdező kommentje:
más videók alatt azt olvastam hogy szappanos vizet, ez lehetséges?
2016. jan. 17. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. A felületeket zsírtalanítani kell, de nem csak a szappan, hanem mosogatószer, vagy más zsíroldó anyag is jó hozzá. A vizes felületen pedig jól el lehet simítani a fóliát, nem maradnak légzárványok.
2016. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors korrekt választ! :)
2016. jan. 17. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsírtalanításhoz nem árt előtte lemosni mosogatószeres vízzel hogy más szennyeződések is le jöjjenek róla, de én utána szárazra törlöm és egy picit alkoholos ablaktisztítóval még áttörlöm szárazra az további szennyeződéseket szedhet le, majd utána enyhén mosogatószeres vízzel szépen rá lehet húzni a fóliát és a vizet ki lehet belőle szépen simítani, valóban hatékony ez a megoldás, több helyen is láttam már és személyesen is tapasztaltam.
2016. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!