Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak egy Mitsubishi...

Első autónak egy Mitsubishi Colt 1.4 96os benzin? Szerintetek? Vagy van még a Pug 306, az viszont 95ös és nincs benne szervo, de 5 ajtós, a colt pedig 3 ajtós. Szerintetek mit tanácsoltok? Vagy mondjak le mindkét autorol mert nem v. mi jók?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné....

Részemről a francia autókról nem túl sok jót hallottam, a japán gépeknek viszont a motorjuk örök élet 6 nap!

am köbcentiben meg nagyságra ezek tökéletesek első kocsinak, az hogy hány ajtós akkor számít ha pl. gyerekek vannak, meg kényelmesebb is ha valakiket viszel, hogy nem mászni kell ki be.

2010. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát mindenki maga tudja hogy milyen autót szeret. A Peugeotról azt hallottam, hogy kényelmes autó. ÉN személy szerint a Mitsubishi-t választanám. De te tudod.:)
2010. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! A peugeot-t felejsd el! A mitsubishi nem rossz választás motorikusan nagyon jók, viszont az alkatrészellátás nem a legjobb és elég drága is. Ha első autód próbálj meg olyat választani amiből sok van, mert olcsó hozzá az alkatrész és könnyebben beszerezhető, főleg azért fontos ez mert öreg autót veszel. Gondolok itt pl opelre. Egy 1.4es opel astra jó választás nekem az volt az első. Jó a kasznija a motorja nekem nem volt vele bajom most anya használja már 19 éves de hibátlan! Nézz körül jól, de szerintem középkategóriában amit te akarsz és nagykorúban az opel jó választás! Remélem segítettem!
2010. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy elmentünk és eddig 3 mitsubishi colt-ot néztünk meg. mind a 3 televolt rohadva, esett szét az autó, az olaj csöpögött, próba körnél pedig a 2-est alig akarta bevenni... kb mind a 3nál ez volt.. szerintem a mitsubishi-t most elis felejtem, marad a pug, és az opel-ra énis gondoltam, de sokan azt mondják azzal csak annyi baj van, hogy a váltója mindig tropára megy..
2010. márc. 28. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt Coltom, 13 éves volt, amikor vettem, nagyon szerettem. Majdnem 9 évig használtam, bár javítanivalók akadtak rajta, de alkatrész-gond sosem volt.
2010. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A 14.08-as vagyok!

Én erről még nem halottam és azt garantálom hogy a 19 év alatt az opelem váltójához nem volt nyúlva! Egyéb motorikus baja is csak akkor volt ha karamboloztam. 3 alkalommal történt meg 1x az én hibámból 2x ártatlan voltam:) ekkor tönkrement 1-2 dolog( nem nagyok pár ezer forintos dolgok)persze a kasznin kívül:) Szóval ha te nem töröd le (nagyon szerencsétlen vagyok ilyen téren:)) első autónak egy kiváló és nagyon megbízható kis gép. Én úgy hívtam hogy versenyautó terepjáró:) De nem akarlak rábeszélni, de egy régi peugeot-nál mindenképp jobb választás! Én legalábbis francia autót nem vennék! Az opel astranak az ár érték megbízhatóság felszereltség aránya is nagyon jó! 1.6-os motorral jól megy lead 100lovat és nem eszik sokat(7-8százon ha taposod neki 9:)

Mindenképpen aludj rá párat vagy ha sok pénzed van vegyél SAAb-ot, nekem most az van na az überel mindent:) Minden jót!

2010. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a Crhysler Stratus 1998köbcentis 97es benzines kis kocsi, milyen szerintetek?
2010. márc. 28. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Francia kocsiról csak annyit mondanék, hogy volt alattam egy citroen c15, viccen kívül többet volt rossz mint amennyit hibátlanul ment.

akkor már Opel.

Viszont elsősorban Japán kocsikat tudnám javasolni, Toyota, Honda, Nissan mind nagyon jó verdák.

bár ha első kocsiról van szó, akkor az opelt se kell annyira lehúzni, ha nem egy szétesett darabot veszel, akkor minden rendben lessz vele egy darabig.

Igaz, amig a némethez olcsó az alkatrész, addig a Japánhoz drágább egy kicsit, viszont a Németbe kell is az alkatrész, a Japánba viszont nem.

2010. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Crhysler Stratus 1998köbcentis 97es benzines kis kocsi.

Ránézésre oké, de első autónak nevegyél 2000köbcentis kocsit

Ha ténylegesen egy kiskocsiról beszélünk mint pl a Corsa akkor 1,2 es motor elég, a nagyokba viszont 1,4 es a legjobb.

1,6 os még teljesen jó, mivel annyival se fogyaszt igazából többet ugyanis erősebb motornak ugyanaz a kaszni kisebb munka, így rendben van.

DE mo-n élünk, itt inged gatyád rámeny a nagy köbcentire.

ugyhogy 1,4 essel jössz ki jobban szerintem.

2010. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mitsubishi colt nagyon jó autó, szerintem ne zavarjon hogy 3 ajtós, nagyon jó motor van benne, nem zabál sokat és megbízható gép
2010. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!