Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gps-ekhez használt tapadó...

A gps-ekhez használt tapadó korong, amit az üveghez tapasztunk, hogy kopik kevésbé? Ha egyszer felteszem és és sose nyúlok hozzá, vagy ha mindig csak akkor teszem fel amikor használni akarom?

Figyelt kérdés
Illetve lehet külön olyan tapadó korongot venni ha esetleg már nem tapadna? Mert filléres dolognak tűnik, de lehet pont ezért bonyolítják meg hogy ne lehessen. :)

2016. jan. 13. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
8 éve van fent a szélvédőn a "tappancs", még mindig bírja. :)
2016. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor ha fent hagyod.

Ha állandóan leszeded, akkor hamar tönkremegy a kis gumi, és már nem fog rendesen zárni.

2016. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemcso ***** válasza:

Kevésbé amortizálódik, ha nem veszed le.

Tapadókorongot nem tudsz külön venni, csak egyben az autós tartót, ami több ezer forint (készüléktől függően)

2016. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értek a kémiához, de kizárt dolog, hogy a jókis nyári tűző nap jót tenne a tapadókorong szerkezetének hosszútávon..
2016. jan. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én leszedem, már csak azért is mert nagyobb eséllyel törik fel az autót ha látják az autós tartót. 3.000,- Forint egy univerzális tartó, ha 1-2 évente tönkre megy, veszek egy másikat.
2016. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a poén hogy fenthagytam 2 napig. Ma meg bele akartam pattintani a készüleket is hogy navigáljon egy kicsit, erre leesett az üvegről kb ahogy hozzáértem. :D

De a poén az hogy ott nyomkodtam utana vagy 5 percig h tapadjon már rá, de mindig leesett egyből. Az oldalso üvegre meg egyből úgy betapadt hogy alig jött le.

Ebben csak az a fura hogy mivan ha vezetés közben esik le a helyéről?

2016. jan. 14. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben egy szélvédő belső tisztítás megoldhatja a problémát.
2016. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!