Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerbiában történt gyorshajtás...

Szerbiában történt gyorshajtás büntetését ki tudják postázni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egyre több ország ír alá egyezményt, hogy a külföldi autósok büntetését be lehet hajtani. Érdeklődnék, hogy Szerbia esetén jelenleg mi a helyzet. Azt lehet tudni, hogy milyen összegekről szokott szólni a csekk?
2016. jan. 5. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem. Tudod, ők (még) nem Ojrópa, se Unijó. Csak arra vigyázz ott ne fogjon meg a rendőr mert a gatyádat is elveszi, persze nyugtát nem kapsz róla.
2016. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nekem már hármat küldtek az osztrák labancok. Csak küldjék. Be sem lehet fizetni azt a csekket itthon.
2016. jan. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, hogy már az Osztákok, Németek, Románok és Szlovákok be tudják hajtatni és számon kérni. Gondolom ennek van valami köze az EU-nak. Erről írnak itt: [link]

Viszont, Szerbiával kapcs. nem tudom mi a helyzet...

2016. jan. 5. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell álmatlanul forgolódnod, ha ott nem történt semmi akkor megúsztad. Volt mit egyáltalán? Ott egyébként ha akarnak úgyis megbüntetnek ha tök szabályos vagy, csak rajtuk múlik, kitalálnak valami olyan szabályt ami nem is létezik hivatalosan. Szóval orosz rulett minden szerbiai utazás.
2016. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor szerbia még nem csatlakozott ahhoz az EU-s közösséghez, mint Románia? (adatkiadás büntetésekhez)
2016. máj. 23. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én s vígan repesztek nálatok szerb táblás kocsival autópályán és 10 éve semmi. Csak a kiültetett makikra vigyázok. Szerb férget le lehet rázni, csak nem kell beszarni tőle. Hiába talál ki valamit, ha nem ad papírt róla, mint büntetés, akkor nem szabad adni neki semmit. Aláírni még véletlenül sem. Az a rendes büntetés amit postán is be tudsz fizetni, ergó nem zsebbe megy. Persze valami iratodat megtartja addig, hogy meg ne lépj. Visszahozod a papírt, hogy ki van perkálva és mehetsz is.
2016. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!