Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hideg miatt nem indul az autóm?

A hideg miatt nem indul az autóm?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel kaptam ezt az autót és eddig 1x sem fordult elő hogy ne indulna, ma pedig munkából nem tudtam vele haza jönni. Reggel pöccre indult, elmentem vele munkába, és mikor jöttem volna haza be indult, ment is pár mp-ig majd leállt.Így haverom hazavontatott. Szerintem az üzemanyag kocsonyásodott meg benne.

Amúgy dízel autó, 1,4 TDCI ford fiesta.


Hogy tudnám ezt elkerülni hogy ne legyen ilyen gondom többet ?



2016. jan. 4. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Ha bekocsonyásodott az üzemanyag akkor öntsé bele hígítót, nem fog többet bekocsonyásodni.
2016. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy a gázolajjal van gond. Azért van még pár millió diesel kocsi az országban... Nézesd meg egy szerelővel, az a biztos.
2016. jan. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az üzemanyagszűrő a gond. Holnap veszek hozzá egyet és majd meglátjuk.
2016. jan. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!