Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz ts 125 a jobb vagy egy...

Mz ts 125 a jobb vagy egy simson enduro terepre és miekre kell többet költeni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 11:30
 1/7 anonim válasza:
Simsonhoz olcsóbb valamivel az alkatrész de ha nem hajtod szét akkor nem kell egyikhez sem. Én MZ-t vennék ha választanom kéne.
2010. márc. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az MZ talán annyival jobb terepen, hogy nyomatékosabb, de nehezebb is.

Simson nem annyira erős mint az MZ, de könnyebb, kezesebb.

Ha MZ-re raksz egy olyan gumit hátra, ami fogja a talajt, akkor szerintem simán jobb terepen mint a simson.

2010. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

egyértelműen az mz. tény hogy nehezebb , de egy kis könnyítéssel megoldható minden!

simsont nem használné terepre mert pörgetni kell, és hamarébb szétmegy, így sűrűbbenis kell alkatrészt venni

egyszóval, marad az mz

2010. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
meg ne próbáld eggyiket sem nem tereper van gyártva hanem utcai használatra mit terepezel vele? szegény motort ölöd vágod micsoda élvezet.. :S neked ha már ijet kérdezel marad a bicikli azzal terepezz hogy van szived egy MZ vagy egy kis simsont igy gyilkolni.
2010. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Mit érdekel az téged, hogy mit csinál a motorjával? Ha élvezi had csinálja...
2010. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem is biciklivel terepezz nem az érdekel hogy mitművel a motorjával hanem sokan csak ere használják szegény veteránokat nem érdekli őket hogy csoda hogy ennyire birják még szegények de ha mégis gyilkolni akarod szegényeket akk mzvel menj terepre
2010. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A simson sokkal stabilabb,meg nyengébb is. én is határba motoroztam még nem volt jogsim,(jópár évvel ezelött) a Mz az rohadtul megy,de ha egy kicsit is nedves vagy vizes a föld egy müvészet vele menni. nagyon csúszkál. a simson joval lassabb de annak mindegy,hogy csúszik e az út.
2011. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!