Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A LED-ek mennyire szabályosak...

A LED-ek mennyire szabályosak egy kocsin?

Figyelt kérdés

99-es Suzuki Swiften ma kicseréltem a helyzetjelzőket LED-re. Tervezem, hogy gyakorlatilag az összes izzót kicserélem LED-re viszont a LED-ek csomagolásain az van írva, hogy közúti forgalomban nem használható...


Azaz műszaki vizsgán el fog hasalni az autó?


A másik, hogy azt olvastam egy netes protálon, hogy ha az indexekhez kerül LED akkor egy relét is ki kell cserélni, mert úgy fog villogni mintha nem lenne jó az egyik lámpa... azt is kipróbáltam, hogy mi történik, ha LED-et teszek relé csere nélkül és ugyanúgy villogot mint a többi index lámpa, nem volt különbség csak fehérebb volt. Akkor hogy is van ez?


3. kérdés: első ködlámpába tehető e LED anélkül, hogy vakítaná a szembe jövőt?



2015. dec. 21. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%

Az általam vázolt ledekkel eddig két vizsgán mentem át.

A rendszámvilágítást kiszúrták, de szemet hunytak felette.


Jóvan, látom sok steinberg jár ide, az előzőmet jól lenullázták, de ő már 32%-on van.


Steinberg, te honnan veszed a zabot a kocsid elé fogott lovaknak?

2015. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Na, már csak az Y nevű nagyeszű hiányzott, itt a sok csököttagyú.

B...ódj meg barátom, te csak ne pofázz bele abba, hogy nekem mi fontos és mi nem. Marhára nem mindegy, hogy valaki belém száll, vagy nem. És tényleg csak ennyi múlik.


Na megyek guglizni kicsit, nem árt csökkenteni Y százalékait

2015. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

72%-os,tőlem úgy ledez agyon az autódat,sőt tőlem azt csinálsz vele amit akarsz...tőlem fel is gyújthatod,csak ettől a vergődéstől kímélj már meg minket!

Egyébként nem lovakat szoktam a kocsi elé fogni,hanem ilyen ökröket,mint te!

2015. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!