Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Innen ti melyiket választanátok?

Innen ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Csak innen, csak ezekből, hogyha mindenképp kell választani :)

Esetleg indokot is, hogy miért azt? :)

Az áraknál vegyétek figyelembe a dátumot!

A kérdéstől kérem ne térjünk el, szerelőként tudom sokszor 20. 30. kocsi amit érdemes megvenni a megnézettekből és kb. 75%ban magánszemélytől 25%ban kereskedésből jöttek a jobb vételek, de most CSAK EZEKBŐL és egyet mindenképp válasszatok :)

Jöhet az indoklás is mért pont azt :)

https://www.youtube.com/watch?v=r15gOHdfno0



2015. dec. 13. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Busszal járnék.
2015. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a Fiat. Aki ekkora összegben gondolkodik jobb ha a józan eszére hallgat. A másik kettő az egy pénznyelőgép.
2015. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy Fiat.

Megj.: A csontitól nem vennék soha.

2015. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: látom nem megy az olvasás! Nem beböfögést kértem hanem a 3ból választani, busz nincs a filmen!


Többiek? Ennyire nem vagytok aktívak? :)

Elfogadom mindenki érvét és döntését csak kíváncsi vagyok van e olyan aki velem azoosan döntene, mert kollégáim azt mondták nem is én lennék, ha nem vállalnám be legózni a Mercit :)


Érzelmi alapot félre dobom(merci,bmw,stb.) akkor az omega lenne a válaszom. Egész könnye szerelhető, nem túl drága, kényelmes, biztonságos, és a 3ból még az ára is nagyon kedvező az akkori dátumot nézve(aki emlékszik a régi árakra). Én tartok tőle, hogy azzal a fiáttalnem lesz cumi és akkor már elég drága lenne a móka és marad csak egy kis kocsi, az omegát rendbeszedve még elviselhető áron egy elviselhető közel luxus kategória ami tény távol egy mercitől de már az omega nem egy fapados corsa(vele egy idős corsára gondolok).


Így érzelmialapon merci, logikusan omega.

2015. dec. 13. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiat, de azt se szívesen. Legozni meg nem ilyen Mercit keresnék az is biztos, Csikósnak igaza van, azt a kormányt én se taperolnám szívesen, meg nem is akarom tudni milyen kézzel fogták előtte stb. :D
2015. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
A mercit venném mert izgalmas, esetleg az Omegát, mert tetszik a hátsó roló, és az is nagy kocsi :)
2015. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
70%

Ha kötelező választani, akkor az Omegát.


Nem szeretem a kisautókat, a Merci haldoklik, az Omegával lehet járni egy ideig. Valójában utálom az Opelokat, de munkásautónak elmenne, az sem zavarna ha nekitolatnak, stb. Van olyan alkalom, mikor olyan tárgyat kell szállítani amit a sajátomba nem szívesen teszek, az Omega jól helyettesítené, föleg vonóhoroggal.

2015. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fiat az kicsi, persze attól függ, hogy neked mekkora autó kell.


A Mercédesz és az Opel az szervízigényes, főleg ha ilyen régiek. Az átírás és a kezdő biztosítás is más, hiszen a méretük sem azonos. A mercédesz pedig egyebek meleltt egy külföldről behozott, valószínűleg széthajtott autó; ez a rendszám alapján egyértelműen látszik.


Én egyiket se venném; Fiatot meg pláne nem. De ha ezekből kell választani, akkor a Fiat. Persze tudni kellene a km óra állást, meg az egyéb dolgokat.

2015. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!