Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne csinálni, hogy ne...

Mit lehetne csinálni, hogy ne bukjak megint forgalmin?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen túl tenni magam azon, hogy eggyel többen vagyunk a kocsiba. Volt pár olyan pillanato, hogy az oktatóm is ott hagyom nos valahogy a vizsgabiztost ki is vágnám a kocsiból.

Nálam nem az a baj, hogy nem tudok vezetni (olyanért buktam ami kb. 1. olyan alkalommal jött csak elő mikor kinn vezettem forgalomba utána sosem)

Anyámék kivannak akadva mert én az oktatót is sokszor muszájból nem hagyom ott. De már azt is kijelentettem, hogyha meglesz a jogsim sose engedek be magam mellé/mögé senkit mert annyira nehezen viselem.


2015. dec. 4. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

1. Nem vagy való az utakra, ha ez az alapállás nálad, de utasként sem.

2. A szokásos jó tanács, mely szerint a vizsgát tekintsd egy laza autókázásnak, esetben nem működne.

3. Az, hogy ennyire rossz a helyesírásod, más bajok is lehetnek nálad. alig akad hibátlan szó.

4. Egy hiba esetleg egy élet is lehet.

2015. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Járj busszal.
2015. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne muszáj az, hogy a kezembe legyen a jogsi akkor ne hogy azt higgyétek, hogy erőlködnék vele.

Szerintem ha meg lenne akkor se valószínű, hogy volán mögé ülnék pedig nem vezetek rosszul.(nem kell belenyúlnia, minősítő lap tök üres volt csak az az egy x volt rajta)

Csak az, hogy beül egy vadidegen azon képtelen vagyok túltenni magam.

2015. dec. 4. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért buktál meg?
2015. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Tanulj meg vezetni!

Azért, zavar mások jelenléte, mert tudat alatt tisztában vagy vele, hogy nem tudsz vezetni, de túl nagy az egod, másokat okolsz.

A vizsgalapot nem szokták tele X-elni a vizsgabiztosok, forgalmi vizsgán egyetlen hibával meg lehet bukni, s nem is lényeges mi volt az a hiba: amíg frusztrál az, hogy mások is beülnek melléd, mögéd, alkalmatlan vagy a vezetésre.

2015. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De nem értem mit nem értesz azon, hogy tényleg amúgy megy? Mikor órán vezetek bele se kell szólnia, hogy ezt ne így. Befékezni vagy belenyúlni meg tényleg csak a legelején kellett. (1.-nek voltunk kinn forgalomba mikor ez történt)

(Egyébként ez, hogy nem bírok kizárni dolgokat/embereket nem csak itt van régen suliba is mindig az ment, hogy ha valamelyik osztálytársam kikérdezett végig mondtam neki hiba nélkül mikor kikellett állnom képtelen voltam bármit jól elmondani)

2015. dec. 4. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!