Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 1994 es. A...

Suzuki Swift 1. 0 1994 es. A tünet az, hogy ha kevés benzin van benne akkor rángat és allíg megy ha jobban oda nyomok, tehát konkrétan csak vajpuhán nyomva a gázt és hamar felváltva tudok menni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

tehát az üzemanyagjelző a vonal alatt volt és ugy mentem vele még 20 km szerintem már allig lehetett benne 1-2 liter.

Majd tankoltam bele nem sokat , ugy 4-5 litert ( ekkor az üzemanyag jelző pont az also vonalon volt) mentem és ugy 15 km után az egyik dombnál allig ment fel ha jobban nyomtam a gázt rángatot és nagyon füstölt. Majd tankoltam bele még ugy 6-7 litert pluszba itt már több mint 10 liter volt benne és a mutato kb azt mutatta hogy negyedig van atank és itt már semmi rángatás nem volt. Mi lehet ? valami mocskot sziv fel a tank aljárol ha nincs benne sok benzin ?



2015. nov. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Tartsd teletankolva.

Amúgy is alapvető dolog, hogy öreg autót nem fogyasztunk ki teljesen, mert már lehet szemét a tank alján, egy 20+ éves autónál meg főleg. Ha mégis így szeretnél járni, jobban jársz, ha tankot cserélsz, mert így a motort teszed tönkre. De az is lehet, hogy az se segítene, ha emelkedőn pont úgy áll benne az a 1.5 liter benzin, hogy nem tudja felszívni.

2015. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért az üzemanyag útját végig ellenőrizném. Lehet valami részleges dugulás
2015. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első válaszoló tanácsát fogadd meg...amúgy sem autózás, amikor csak öt litereket tankol a versenyző...


sok autónak egy erősebb kanyarban kigyullad az olaj jelző lámpája, aztán egyenesben elalszik..a vezetőt egyáltalán nem zavarja, hogy már alig van olaj..

ugyan ez a benzin is...a szivattyú levegőt szív, és idő, mire felkapja az benyát...így nem szabad járni...legalábbis nincs értelme


ha mocskot szívna, akkor már nem is menne..

teletank, oszt jónapot. probléma pipa.

2015. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még arra figyelj hogy azonos színűt tölts bele! én egyszer kékbe rózsaszínűt öntöttem és habzott
2015. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De milyen kék színűt ? Benzint töltök bele csak sima 95 öst
2015. nov. 28. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!